Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Samsung galaxi s3 -at vettem....

Samsung galaxi s3 -at vettem. Az elején a kijelzőn és a akku alatt az imei nem stimmelt. Ma gyári visszaállításkor nem volt benne magyar nyelv. Hál isten egy napos munkámba került, de megoldottam. Te mit tettél volna?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 20:54
 1/2 dastan01 válasza:
egyböl vissza vittem volna ahol vetem!!!!!!!!!!
2012. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is azt tettem,de azt mondták,hogy alaplapot kellett benne cserélni.Meg mondtam,nem tudom frissíteni kiessel.Erre ők:"direkt úgy van megcsinálva,hogy ti otthon ne tudjátok frissíteni".Nézd!Papírom van róla és most már megtanultam odinnal frissíteni,pár napom rá ment.És jól működik.Vettem 95-ért,amúgy üzletben 160 ezer.Egy hónap gari volt rá,de a frissítést tovább vállalták volna,de mikor megláttam,hogy egy hátizsákos emberke,aki ért hozzá az viszi el,úgy döntöttem ,ha nem fontos,nem adom oda.
2013. jan. 1. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!