Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neked mi az álmod?

Neked mi az álmod?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék más emberek álmaira.. Olyanokra, amit mindenképp el akartok érni.:)
2012. dec. 31. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Magyarország vezető autó- és buszgyárát szeretném felépíteni itt Borsodban, és ellátni először a magyarokat, majd egész Európát az autóimmal/buszaimmal :)


De először is ki akarok békülni barátnőmmel, mert most nagyon haragszik rám... rosszat csináltam... :'(

2012. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ohh.. sok szeretncsét.

Énis Borsodi vagyok... Artista szeretnék lenni.. 14 évesen.


Nem adom fel az álmomat, annak ellenére sem, hogy senki nem hiszi el, hogy eljutok Pestre nemsokára. Szorgalmasan gyakorolok... Mások miatt nem adom fel az álmom.

2012. dec. 31. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Perfektül megtanulni japánul ,hogy az eredeti nyelven nézhessek animét . Megtanúlni kanji-t olvasni,hogy hamarabb elolvashassam a mangákat ,és kiköltözni Japánba
2012. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nane. Énis anime/mangab.zi vagyok :DD

Én is kiszeretnék egyszer jutni Japánba egy kis időre :)

De az nem a legfőbb álmom:)

2012. dec. 31. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!