Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te elhiszed azt, hogy ha...

Te elhiszed azt, hogy ha teljes szívedből hiszel az álmod megvalósulásában akkor megvalósul?

Figyelt kérdés
Én már nagyon régóta hiszek egy álmomban és tényleg mindent megpróbálok megtenni azért, hogy megvalósuljon.Mégsem látom, hogyan fogom elérni és kezdek kételkedni...
2012. máj. 6. 20:59
 1/2 anonim válasza:

Igen hiszek:) és teszek is érte.

Ne keseredj el, nagyon nehéz kivárni az eredményét a munkádnak és a hitednek, és a kételkedés a legnagyobb ellenség. Sosem szabad feladni! Lehet, hogy csak pár lépésre vagy a cél előtt, de sosem éred el, mert most feladod. Én hosszú évekig hittem az álmomban és tettem is érte, mégis eredménye csak most lesz kézzel fogható. De ezekért a pillanatokért megérte. :) Fel a fejjel!

2012. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, igazad van teljesen:)

Nem szabad kételkedni..

2012. máj. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!