Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőmnek gyűrűt...

Legjobb barátnőmnek gyűrűt gravíroztatni alkalom nélkül?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel nem beszéltünk egy évig elég nagy veszekedés miatt..ez nagyon megviselt mindkettőnket. Ma már beszélünk és amennyire lehet rendben van minden. Én most 60km-re lakok tőle. Egy hétig együtt leszünk majd februárban és arra gondoltam hogy veszek 2 ezüst vagy nemesacél gyűrűt és belegravíroztatom hogy "for eternity" (örökké). Szerintetek túl nyálas vagy túl sok?? Esetleg valami ötlet?

2013. jan. 1. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
írtó nyálas. a helyedbe nem tenném. tudtommal a legjobb barátnője vagy, nem pedig a pasija, aki most készül eljegyezni....
2013. jan. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nemértelek de azert kösz
2013. jan. 1. 01:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Az 1. hozzászólót nem értem... A kérdés kiírásából az következik, hogy a kiírója férfi. Lehet, hogy tévedek?


A kérdésre válaszolva: attól függ, mennyire vagytok jóban. Itt van-e az idő gyűrűt ajándékozni. Egyébként jó ötletnek tartom.


Ha a kérdés kiírója lány, akkor semmiképpen!

2013. jan. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem értem mit nem lehet az elsőn érteni. teljesen világos.

fiú vagy, vagy lány?

2013. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok. és akinek adnám szintén lány. nem vagyok leszbikus!!! (mert érzem hogy ez jönne utána) de nagyon szeretem. tényleg legjobb barátnőm
2013. jan. 1. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:

nem értem mit olyan nehéz fölfogni a válaszomban.

gyűrűt általában nem szoktak a legjobb barátnők adni egymásnak.

másik, meg hogy ha nekem adna a legjobb barátnőm ilyet, az adósának érezném magam. ez nem olyan, hogy mittomén veszel neki egy csokit vagy valami, hanem ez egy érték.

bár az én legjobb barátnőm ismer annyira, hogy tudja ilyennek nem örülnék. szóval, ha annyora a legjobb barátnőd, tudnod ekllene, hogy örül-e neki vagy nem, nem kéne ennyire bizonytalannak lenned.

első voltam

2013. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés:) köszönöm a válaszodat. már én is átgondoltam. rossz ötlet.
2013. jan. 1. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!