Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik speciális szellemidézés?

Létezik speciális szellemidézés?

Figyelt kérdés
Speciális alatt arra gondolok, hogy a szellem adhat valami speciális képességet vagy természetfeletti erőt?
2009. aug. 26. 01:36
 1/3 anonim válasza:

kétlem bár jólenne:) a szellemidézés nem arra való hogy speckó erőt kapj, hanem hogy pl elbúcsúzhass valakitöl akitöl nemtudtál.. etc.


ui: nem hiszek a szellemekben :D. De ne próbálj meg megidzni egyet se , mert ha mégis léteznek és nemtudod visszaküldeni akkor alaposan *nem jól jársz*

2009. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
6%

Persze,hogy van!!!

Minden szellemidézés speciális!!!Máshogy jönnek elő mindig az úgynevezett szellemek....csak, hogy egy aprócska tévedés van ebben a szellemidézésben...mégpedig:nem szellemet idézel,hanem démonokat...és ez nem normális,mert olyanokat engedsz be az életedbe, amik tönkretesznek!!Ne idézz!!!ez a leghülyébb dolog a világon.az ördöggel szövetkezni nem jó dolog!.nem tudom,hogy te ateista vagy e vagy sem.de nem hiszem h ez a legértelmesebb időtöltés.én hívő vagyok...de nem olyan elvetemült amilyennek sokan mutatják magukat.....de döntöd el mit teszel az életeddel,beengedsz ilyen démonikus dolgokat,vagy sem...amúgy ha ennyire érdekel,miért nem mész el sátánistának.ott aztán annyit idézhetsz amennyit akarsz!!sőt talán még ki is nyírjátok egymást..

2009. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Minek idézni itt vannak köztünk én látom is (nem kell elhinni)
2009. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!