Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell elgitározni a...

Hogyan kell elgitározni a Taylor Swift - We are never ever gettin back together-t?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy ugye Tiffany Alvord is elénekelte ezt a dalt, és ő gitározott. Próbáltam utánozni, de sehogysem találtam meg a hangokat. Mégis hogyan kell elgitározni? És a behangolás? Kérlek segítsetek! :(

2013. jan. 1. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ügyesen, szépen.

Nyilván úgy kell gitározni, hogy nézed a klippet és hasonlóan mozgatod a kezed...

Jóságos ég...

2013. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből lehurrogni... -.-" a gyakorikérdések amúgy is arra való, hogy megkérdezzenek az emberek valamit, te észkombájn!! -.-""
2013. jan. 1. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresed hozzá az akkordokat vagy tabot neten, és az alapján esetleg? Ja, és hogy még keresni sem kelljen itt is van. [link] Mint ahogy a tab elején is írják, standard hangolás(EADGBe).
2013. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, végre egy rendes válaszoló! :) tényleg köki
2013. jan. 2. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!