Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felém fordult, benyult a...

Felém fordult, benyult a pólóm alá és magához huzott, kérdezte 3szor az nap az ágyban, h szeretsz? én meg mmondtam h haragszom. Jobban magához huzott és homlokon csokolt egy párszor, amikor meg reggel felébredtem ott bambult rám. Ez mitjelent?

Figyelt kérdés
Egy fiu, akivel nagyon közel állunk. Sokszor kavartunk(nem volt szex), és tegnap ott aludtam még 3 osztálytársal. Feljött hozzánk egy ismi, bevolt rugva és meg akart erőszakolni, és ő meg nem figyelt oda. Majd lefekvésnél bnőmre elkezdett rámászni hülyeségből
2013. jan. 1. 20:08
 1/1 A kérdező kommentje:
sokszor mondta h szeretlek, de nemtudom h hogy értette. Ráadásul nem vette komolyan a barátnőmet, és mondták h nagyon törődik velem.:$ és fél este hozzámbujt.
2013. jan. 1. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!