Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek olyan természetes...

Léteznek olyan természetes lányok, mint a mangában rajzoltakk?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy el vannak ferdítve az idomok de a remény hal meg utoljára...pl mint ez [link]

2013. jan. 1. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
biztos hogy vannak :D hát kell alap egy manga rajzoláshoz :D
2013. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogos :D csak látni kéne már :/ :D
2013. jan. 2. 00:09
 3/7 anonim válasza:

Őszinte válasz:

Lehet hogy vannak, de lehet hogy nincsenek. Az előbbi a hihetőbb, biztos vannak hasonlóak de nem ugyan olyanok! És legtöbbször nem mintázzák senkire a karaktereket!

2013. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xHaru ***** válasza:
hmmm ez fura kérdés xDD de énis az előttem kommentelővel értek eggyet
2013. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1.) Lucyyyy *_* imádom a Fairy Tailt.

2.) hát olyanok nem hiszem, hogy vannak akiken sehol nem nő szőr... na jó ez kissé hülyén hangzott. De ismerek (nem egy) olyan lányt, aki alkatra és arcra is nagyon szép, és igenis vannak olyan szépek mint a mangákban rajzoltak, tehát nincs minden elveszve. :)

2013. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet,hogy vannak lehet,hogy nem.Habár szerintem az ilyen dolgok csak az animékban néznek ki jól.Például ha az utcán összetalálkoznál az emberi Lucy-val valószínüleg megijednél tőle.
2013. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, én ismerek is ilyet. Nézz körül a magyar cosplayes oldalakon. Sokan felvesznek merészebb kivágású cp-t, keress köztük!

Nem a cp-n, hanem az alakon van a hangsúly, de nem akarom név szerint említeni a személyiségi jogok miatt, hogy kikre gondolok.

2013. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!