Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kötelező fizetni a tb-t?

Kötelező fizetni a tb-t?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve nincs TB-m fizetve, nem is jártam orvosnál, nincs állásom de nem is vagyok regisztrálva. Én úgy tudtam,hogy nem kötelező fizetni. Most mi lesz?
2013. jan. 2. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
elvileg kötelező..de hát miből ugyebár az a kérdés...majd behajtják ha lesz bejelentett fizetésed
2013. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocsi hogy itt kérdezem meg de nekem is ugyanez a gondom. Se állás, se pénz amiből tudnám fizetni a TB-met, viszont dokinál se voltam. Akkor miért kell visszamenőleg is befizetni?Hogy tudnak ennek utánanézni?
2013. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A rendszerben benne vagyunk és látják, hogy nincs tb fizetve. De tényleg röhejes, hogy mégis miből kellene fizetni. És az, hogy egyáltalán MIÉRT KÖTELEZŐ? Ne lássanak el, oszt' jól van, de ilyet, hogy kötelező...
2013. jan. 3. 22:11
 4/5 anonim válasza:
Bocs hogy offolok, de kötelező ellátás címén olyan beavatkozást kaptam hogy utána 1 hétig jártam magán szájsebézhez.
2013. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én teljesen máshol élek akkor, eleve úgy tudtam, hogy ha nincs tb, nem látnak el és ennyi a következmény. fizetni kell az orvosi szolgáltatásokért. én nem tudom, hol élek és mikor változtak meg ezek a dolgok, de elég furcsa
2013. jan. 3. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!