Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az a szó vagy...

Mit jelent az a szó vagy kifejezés, hogy "láttamoztam"?

Figyelt kérdés
google-ba rákerestem,klipet és dalszöveget adott ki aminek ez a címe.
2013. jan. 3. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt általában iratoknál használják.Pl.Van egy jegyzőkönyv és azt meg mutatják a főnöknek,Ő "láttamozza"tesz rá egy szignót.Vagyis tudomása van róla,de nem kell az Ő engedélye hozzá.
2013. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a vezetéknév és a keresztnév első betűjeit egybe leírja, lehet olvashatatlan is , de mindig ugyanúgy kell leírni. Célja, igazolás, hogy láttuk az íratott.
2013. jan. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Ezek után már csak annyi kérdésem lenne,hogy amikor rákerestem a "láttamoztam" kifejezésre a kiadott dalszöveg,idézek belőle:"Láttamoztam a sok jó érzést,

Láttamoztam és vissza adnám, mert néha fáj!

Láttamoztam a sok jó érzést,

Láttamoztam és vissza adnám, mert néha fáj! "...ennek mi köze van a hivatalos jelentéshez?Ebben a szövegkörnyezetben mit jelent a "láttamoztam"?

2013. jan. 3. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Láttamoztam és vissza adnám, mert néha fáj!

azaz, látta(érzékelte) és visszadnám, mert néha fáj

látta,(érzékelte, mivel a látás az egyik érzékszervünk)

másik igeidőbe keress rá a neten. Láttamozás. Így keress rá.

2013. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,így már világos és érthető számomra is:)
2013. jan. 4. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!