Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz visszatornáz...

Miért olyan nehéz visszatornázni a GYK %-unkat? Lefele bezzeg tudnak pontozni az emberek de felfele nem?

Figyelt kérdés
Más is tapasztalta ezt?

2013. jan. 3. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert sajnos itt rengeteg olyan ember van, aki véleményt kér, aztán ha nem tetszik a kapott vélemény lepontoznak... én sem értem miért van ez, de engem is lepontoztak, holott csak véleményt nyilvánítottam.
2013. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja csak a gond az, hogy nekem kb 2 nap alatt lement 71%-ra, és aztóta több hónap eltelt, és még csak pár százalékot tudtam visszamenni. Na nem mintha érdekelne, csak nagyon szembetűnő az eltérés. Mert legalább akkor visszafele is ilyen tempóban ingadozna. Le fel, de nem! nagyon nyögve nyelősen megy fel.
2013. jan. 3. 19:09
 3/7 A kérdező kommentje:
ja igen, és csak véleményt nyilvánítasz, ami a kérdéshez tartozik. Nagyon sablonosan gondolkodnak az emberek, semmi rendhagyót nem lehet mondani :) minden esetre ez is egy jó kép az országunkról, a benne élő emberekről.
2013. jan. 3. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok:) Persze, ha valami olyat írsz, ami nem tetszik nekik, akkor már megy is a piros kéz... mentalitás azért van:/ Na küldök neked egy zöldet:D
2013. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Közben rájöttem, h nem tudok most :D
2013. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jaja, engem is elgondolkodtattál, kissé zavarba is jöttem, hogy miről is nem tudok én? esetleg rá tudsz menni a válaszaimra valahogy? :D


mindegy, én küldtem neked kettőt is a jóságodért :D

2013. jan. 3. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy lehet rámenni a válaszaidra?:D óh, köszönöm:)
2013. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!