Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te szoktal pontozni? (lent)

Te szoktal pontozni? (lent)

Figyelt kérdés
Te szoktad pontozni a valaszokat amiket kapsz a kerdeseidre?

2012. okt. 28. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nagyyon ritkan pontozok, ha igen, akkor a nagyon hosszu valaszokat szoktam zold kezzel pontozni, mert ugy gondolom, hogy ha valaki ennyi energiat fektet abba, hogy valaszoljon, legyen az a nezeteimmel egyezo vagy eltero valasz, megerdemli a jo pontot.



ezen kivul, ritkan ugyan, de ha eppen olyan kedvem van akkor altalaban azokat akik elkezdenek hisztizni azert, hogy valaki lepontozta oket, olyankor kesztetest erzek arra, hogy en is lepontozzamaz illetot.

2012. okt. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kérdezni, pontozni sem nagyon.
2012. okt. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Kérdezni nem szoktam, de ha pontozok, akkor csak felfelé. Amelyik válasz nem hasznos, ott nem kattintok általában.


Persze ha kifejezett sületlenség amit esélytelen alátámasztani bármivel, akkor azért nyomok egy piros kezet.

2012. okt. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ertem,koszi a valaszokat :)
2012. okt. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!