Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hagyatéki tárgyalás?

Hagyatéki tárgyalás?

Figyelt kérdés
A páromnak októberben meghalt az édesapja. Fél füllel hallottam, amikor az anyósom mondat a két gyerekének, hogy a hagyatékiról jön és nem kell majd sokat fizetni... Tegnap a páromtól kérdeztem, hogy ő miért nem ment erre a tárgyalásra, azt felelte, hogy már nincs olyan, hogy "hagyatéki tárgyalás"! De a fizetéséből tegyek félre, mert neki valamit fizetnie kell. (Azt sem tudja, hogy mit?!) És létezik, hogy úgy értékeljenek fel egy ingatlant, hogy senki ki sem megy megnézni? Én pedig úgy emlékszem, hogy tavaly óta illetéket sem kell fizetni örökléskor. Lehet, hogy ilyen téren hiányos a tudásom, valaki legyen kedves és világosítson fel!
2013. jan. 4. 14:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!