Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ismeri A Titok című könyvet?

Apollo93 kérdése:

Ki ismeri A Titok című könyvet?

Figyelt kérdés
Aki ismeri az kérem írja le ezzel kapcsolatos tapasztalatait és megtörtént dolgokat magával vagy másokkal kapcsolatban.Köszönöm!:)
2009. aug. 26. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem, olvastam, láttam a filmet is. Hááááát, hihető is, nem is. Van benne igazság, persze túloz rendesen. Inkább életformának lehetne mondani, mert nagyon hinni kell benne és folyamatos kontrollt igényel, ha nem vagy olyan beállítottságú.

Személyes példán keresztül 1x bevált. Én ennek a számlájára írom, hogy megtalálták mire is vagyok allergiás.

2009. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én először a filmet néztem meg, és utána megvettem a könyvet is. Érdekes, és én hiszek benne. Pedig nem sok mindenben tudok hinni, pl. ateista vagyok.

De az az igazság, hogy én már a könyv megismerése előtt is alkalmaztam a titkot, csak nem tudtam róla. De biztos vagyok benne, hogy működik. Rengeteg példát írhatnék. Korábban, amíg nem olvastam, sajnos általában negatív irányba működött: pl. féltem, hogy elromlik a tévé (tök alaptalanul), és nem telt el egy hét, bedöglött. stb stb

Amióta viszont elolvastam a könyvet, pozitívra változtak a dolgok: épp most várok majd 1 mill. Ft-ot, ami szó szerint csak úgy az ölembe pottyant, nulla munkával. És éppen folyamatban van még valami, de erről egyelőre nem beszélek. :D

2009. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hmmm 1 millió....:Dnemrossz:D jöhet még!
2009. aug. 26. 22:58
 4/13 A kérdező kommentje:

22:38

Sztem könnyű benne hinni hamár 1x megtörtént veled!:)

2009. aug. 26. 22:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerem! 3x olvastam a konyvet, a film is megvan...

Tényleg inkább életformának lehetne nevezni. Amikor elkezdtem, nagyon nehéz volt, minden egyes gondolatomra figyelnem kellett, de aztán már megszoktam és belejottem. Érdekes volt, hogy nem is idegeskedtem tovább. Viszont az sem igazságos, hogy valakivel csak jó dolgok torténjenek, mert akkor már nem tud hálás lenni értuk egy ido után és természetesnek tartja. Mindenesetre nekem bevált, próbáld ki, ha van hozzá hited és turelmed!

Sok sikert! :)

2009. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
22:59: Személy szerint nem vagyok olyan lelkiállapotú, mint amit a könyv/titok megkövetel, ezért nehéz úgy élni. Ahogy írtam, inkább életvitel és ezt nem könnyű magadévá tenni. Ahogy tellik az idő, elfelejtődik vagy kopik és visszaáll minden a régibe. Na így értem, hogy igen is, meg nem is. :)
2009. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
én ismerem, és kb 2 hete alkalmazom. eddig semmi nem történt, és azt hiszem kezd megrendülni a hitem :S elég türelmetlen típus vagyok, és már váromhogy történjen valami. tudom más hozzáállás kéne, de ilyen vagyok :(
2009. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem ismerem, de az biztos hogy az íróját gazdaggá tette
2009. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Hát sztem kicsit agymosós :D,de van benne igazság is..én 1x olvastam,filmen még nem láttam, remélem nekem is beválik,bár pesszimista vagyok,és nehéz minden percben csak a jóra gondolni...de majd meglátjuk :D
2009. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én még nem tudtam a titokról, de folyamatosan mondtam magamban hogy szép vagyok, vékony vagyok stb... láttam magam előtt hogy minden nap vékonyabb vagyok, elképzeltem magam milyen szeretnék lenni. és elég rövid időn belül, úgy, hogy nagyon meg se erőltettem magam, fogytam 10 kilót, és a pasik is futnak utánam :D

pedig ezelőtt elég nyomi voltam őszintén szólva. és visszahúzódó. mostmár én vagyok a társaság középpontja ;)

2009. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!