Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ismeri ezt a könyvet? Vélemény...

Ismeri ezt a könyvet? Vélemény? A manipuláció tudománya - Kivaghy Krisztián by KLiFF. Pdf

Figyelt kérdés

Sok szeretettel ajánlom mindenkinek.

Remélem, hogy átüti a blosevik szoc ultranacionalist szélsőséges brezsnyevik államháztatásbevételedik szemléletet.

Ha nem ismered

Google Search: "A manipuláció tudománya - Kivaghy Krisztián by KLiFF.Pdf" valahol az első 5 találatban biztos indirekt módon megtekinthető.

Ha esetleg megtetszik majd támogasd az írót. Ha még él.


2010. nov. 6. 15:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
Nem, de nem is érdekel.
2010. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Helyes.

Elrontaná a politizálás nevű játékot, igazad van.

2010. nov. 7. 14:45
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
gyere már le a kokainról -.-
2010. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Hmmmm.

Az arcomra mondod?

Remélem, hogy igen nem pedig arra, hogy nem érted a mondanivalómat és akkor csakis az én készülékemben lehet a hiba.

Mert ezt már unom.

Te lennél a 2. aki komoly témakörben azt vágja a fejemhez, hogy álljak le a drogokkal, csak azért, mert nem érte fel ésszel a mondandót.

2010. nov. 8. 16:04
 5/27 A kérdező kommentje:
Mellesleg köszönöm de nem élek droggal.
2010. nov. 8. 16:06
 6/27 A kérdező kommentje:

Már illegálissal.

Legálissal alkalmanként igen, de hát azzal miért lenne hiba nemde? Hiszen az állam azt mondta rá hogy megengedi, akkor a közvélemény is elfogadja.

Amire nem mondja az állam hogy szabad arra a közvélemény is azt mondja, hogy juuuuujjjjjj.

Mert az állam és a POOR nép akkora haverok... hogy ihajj.

2010. nov. 8. 16:08
 7/27 A kérdező kommentje:
Amúgy az a jó bennetek, hogy így egy kiváló kis kb a/4 es formátumban 80 oldalas lényegretörő könyvről maradtok le.
2010. nov. 8. 16:11
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
Nézd, kedves Krisztián. Egyrészt az egyetem mellett ez a 80 oldal sok volna, amikor az engem érdeklő dolgok elolvasására sincs időm. Másrészt kissé hiteltelenné tesz, hogy ilyen spam módszerekkel népszerűsíted a könyvedet. Adasd ki, ha olyan jó. Ne mond, hogy nem engedné a karhatalom, mert így is elég sok baromság van a könyvesboltokban.
2010. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a könyv írója és nem is ismerem azt aki létrehozta.


A név szaga alapján gyanús, hogy álnév még ha persze vissza is nyomozható hogy ki az eredeti író, mivel a könyv ki van adva.


Kliff a ripper(ez azt jelenti, hogy valaki átrakta a tartalmát a könyvnek pdf-be) aki szintén nem én vagyok.


Egyetem mellett egy nap alatt elolvastam, mivel nem tudtam "letenni".


Örülök, hogy szterotíp vagy és elzárkózó.


A népszerűsítést elismerem, de amint le kéne hogy jöjjön neked ezt egy fillér nélkül elolvashatod így.

Az esetleges adományozást azért írtam oda mert a csávó megérdemli.


Ez egy olyan információpakk amire mindenkinek szüksége van. Erről lehet azt mondani, hogy te már tudod úúúgyis, neked nincs ilyesmikre szükséged stb stb, de nagyjából 3000 emberből 1-nek lenne igaza ha ezt mondaná.

Mert ilyen szépen, szemléletesen összegyűjtve, ennyire egyszerűen és közérthetően nem láttam még ilyesmit leírva.


Ezért raktam ide itt is a politizálóknak, mivel különösen szükséges.


Persze örülök hogy erre a kérdésre pont az a 4 válaszoló talált rá eddig abból a 12000 emberből aki zseni, így lefikázták az egészet. Kétely se merüljön bennetek fel, hogy ez az infó hasznos lehet a számotokra, hiszen ti már úgy születtetek a világra, hogy minden egyes kiskaput és csapdát ki tudtok kerülni amit állít nektek a szabadversenyes kapitalizmussal járó világ.


Ha jól értem akkor ti azt csináljátok amit akartok, akkor amikor akarjátok és azzal akivel akarjátok.

És ez a mondat akkor is megállja a helyét ha az akarok szavakat a szeretnék-re cseréljük benne.


Gratulálok Nektek még több ilyen csőlátású, elzárkózó sztereotípiák alapján működő emberre van szüksége az országnak, hiszen az ilyeneket lehet felidegesíteni egy apeh sikkasztott hírrel és megvezetni olyan irányba amerre csak akarják.


NEKTEK TÉNYLEG NINCS E GY Á L T A L Á N szükségetek ennek a könyvnek az információira.

2010. nov. 8. 19:28
 10/27 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom miket írt össze a szerző,de elég zagyavaság lehet,ha azt írja,hogy a közvélemény manipulálása "bolsevik,szoc" stb. találmány!

A Fideszről pl. sok mindent ellehet mondani,de hogy bolsevik,brezsnyevik lenne,azt semmiképpen. Pedig ők nagyon értenek a közvélemény manipulálásához!

Mindenhol,minden párt manipulálja a közvéleményt. Ahogy a reklámok is ezt teszik.

Gondolkodó ember ezzel tisztában van,anélkül,hogy olvasna erről szóló eszmefuttatásokat.

2011. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!