Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magamra szeretném tetováltatni...

Magamra szeretném tetováltatni a párom monogramját, de nem tudom hova tetováltassam?

Figyelt kérdés

Kb. 8x8 centis tetoválásról lenne szó sima fekete díszített betűk, viszont nem tudom, hol lenne megfelelő helye ne is legyen olyan feltűnő, de ne is legyen annyira elrejtve.


Segítségeteket előre is köszönöm!

L



2013. jan. 4. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokra lenne szükségem, nem beszólásokra,oltogatásokra.

Köszönöm!

2013. jan. 5. 12:43
 2/4 anonim válasza:
100%
boka, lábszár, esetleg comb, derék. tarkó alá. ezek olyan helyek, h ha akarod látszik, ha akarod nem. két lapocka közé,... bár oda lehet nem néz ki olyan jól. én nagyon meggondolnám a helyedben. vagy ha ennyire mély köztetek a dolog, miért nem csináltattok ugyan olyat ugyan arra a helyre, az összetartozás jelképeként? szerintem szép gesztus lenne. remélem adtam ötletet:)
2013. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen jó ötletet adtál :)

Ismerősömék is nem rég csináltattak, már beszélgettünk róla, de ugyanolyan helyre valószínű, hogy nem lenne.

És ezt meglepetésnek szánom :) Lehet utána úgy fogja gondolni, hogy akkor ő is megcsináltatja :)

2013. jan. 7. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi bal csuklóra csináltattuk meg
2022. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!