Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék kezdeni magammal...

Szeretnék kezdeni magammal valamit, de nem tudom, hogy mit csináljak. Mostanában nem csinálok mást, csak ha kell tanulok, és gépezek. +még járok lovagolni, de nem tölthetem ott a napjaimat (? ) (többi lent) 14/l

Figyelt kérdés

Már unom ezt, és szeretnék csinálni valamit. Mondjuk szeretnék egy hobbit, de nem értek semmihez sem. Már többször sorra vettem az esetleges ötleteket, de én mindenhez béna vagyok. Mit csináljak?

14/l



2013. jan. 5. 00:25
 1/4 anonim válasza:
14 éves vagy és unatkozol.Hmm. -akkor húzgáld a bal füledet és ha meguntad akkor a jobb füledet. Meglátod nem fogsz unatkozni.
2013. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mért nem lehet értelmes választ adni!?
2013. jan. 5. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet, járj sportolni (biztos csinálnak valamit a barátnőid is, menj velük), válassz hobbit! Miért baj, hogy nem értesz hozzá? A hobbit is meg kell tanulni csinálni! Ne kérdéseket írj, ne tépelődj, hanem fogj bele valamibe! Ha nem tetszik, kezdj valami újba!
2013. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A barátnőim nem csinálnak semmit (mármint sportra gondolok), nyelvet nem szeretnék tanulni, épp elég nekem az angol, majd gimiben meg franciát, de előbb semmit. A hobbikról meg köszönöm választ, megfogadom :)
2013. jan. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!