Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyenes ütés hova érdemes...

Davidegresy5 kérdése:

Egyenes ütés hova érdemes hogy KO legyen, de nem a verekedés a célom hanem az önvédelem és hogy lehet erősiteni az egyenest?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

KO-hoz halántékra vagy ütőérre kell ütni, azok a főbb gyenge pontok, de egy ütéstől nem fog kifeküdni senki.

Az egyenes zsákolással, és a kar és hátizomzat erősítésével ugyanúgy erősödik, de az ütőtechnika az ami számít.

2013. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

7 főbb kiütési pontok.

-Állcsúcs

-Állszöglet (2db)

-Nyaki ütőér

-Szívgödör

-Lengőborda (2db)

(így jön ki a 7)

2013. jan. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Állcsúcsot eltalálod, akkor elég esélyes vagy.

De ott a gyomorszáj is, igaz nem kiütési pont de ha azt jól eltalálod van időd elmenekülni, ha nem akarsz verekedni..

2013. jan. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ÉS a könyököt érdemesvolna használni mert hallotam hogy hatásos technika ha jól csinálod igaz?
2013. jan. 5. 11:39
 5/13 anonim válasza:

Könyökkel nem, jó ezekre a célpontokra ütni, amit leírtam.(nem mindegyikre)

De szerintem maradj az egyeneseknél, ha kezdő vagy, mert azt nagyon sokáig kell gyakorolni hogy jó legyen.

2013. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor az egyenes állcsucsra hatásos lehet, pedik a könyök jó tehnikának néz ki láttam videókat rólla a thai bokszosok edzései között hogy volna erdemes gyakorolni?
2013. jan. 6. 11:31
 7/13 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=r0OmHER_PGQ nézétek meg ezt a videót
2013. jan. 6. 11:32
 8/13 anonim válasza:

Biztos, nagyon jó a könyök!!

De nehéz gyakorolni.

Hát hogy hogyan lehet azt nem tudom megmondani mert még a könyököt nem használom.

2013. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De szerintem az egyenes ütés a király állcsúcsra vagy orrba, ez egyszerűbb is meg szerintem akármilyen helyzetbe lehet alkalmazni irjatok valamit rólla hogy hogyan lehetne gyakorolni nincsen bokszzsákom?
2013. jan. 6. 21:32
 10/13 anonim válasza:

Miért nem mész el boxolni?

Nem kell tőle megijedni...

2013. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!