Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből lehet megélni a Hortobág...

Miből lehet megélni a Hortobágyon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Milyen munkák vannak ott ? A pásztorkodás tetszik csak hát már kevesen végzik. Olyat lehet csinálni hogy kiköltözöl pl. Nagyivánra (Hortobágy közeli falu) és nincs munkád csak az állattenyésztésből és a földművelésből élsz ?(tudom hogy elég szegényes életmód lenne, de vállalnám).Bátyárnak még esetleg be lehet állni mint Rózs Sándor vagy Veszelka Imre ? Találtam ilyen kérdést csak nem vették komolyan és nem kapott a kérdező rendes választ.Ezért várnék normális kommentet.

2013. jan. 5. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Turisztika. Nekem az jutna így elsőre eszembe.

Étterem, hotel, szarvasmarha mutogató, vagy túzok, ami Hortobányon őshonos és elég ritkaszámba megy Magyarországon.

2013. jan. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de még várok lehetőségeket.
2013. jan. 5. 04:08
 3/4 anonim válasza:
Nekem vannak ismerőseim (nem annyira közeli), akik pásztornak vagy gulyásnak álltak be. Ott vannak kint a pusztán egy kis tanyán. 19 és 23 évesek. Azt hallottam, hogy nem is keresnek rosszul. Ha érdekel megérdeklődöm, hogy szerezték a munkát.
2013. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, régen tetem fel a kérdést de megköszönném ha megérdeklődnéd :)
2013. máj. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!