Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a csi: new york-i helyszínelőkről?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvenc sorozatom ahányszor van mindig megnézem,csak. Arra vagyok kiváncsi, hogy nektek mi a véleményetek róla?

2013. jan. 5. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én imádom és az összes részt láttam:D
2013. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is láttam mindet. van olyan rész amit mát 3-szor is láttam
2013. jan. 6. 08:57
 3/7 anonim válasza:
En is nagyon szeretem, igaz en meg nem lattam az osszes reszet, de mindig szivesen nezem mikor a tvben az megy....na de ugyanigy vagyok en az osszes CSI-al :)
2013. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen én is nézem mind a hármat.
2013. jan. 9. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem messze a legjobb a 3 közül. Nézném, de vagy nincs műsoron vagy orrba-szájba ismétlik. Ideje lenne már az új évadoknak is folyamatosan mennie.

Egy darabig online néztem, de már nincs hozzá kedvem, adják szépen a tv-ben.


Viszont meglepő módon a sima CSI-t meg sem tudom nézni. Annyira rossznak, amatőrnek találom. Laurence Fishburnnel volt csak nézhető. És sajnos többségében ezt nyomják mindenhol. A pofátlanság netovábbja meg az, hogy egy idő után mindig újrakezdik az első évaddal. Sajnálom, hogy nem a Las Vegas-it kaszálták el.

2013. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kedvencem a New York,de szeretem a többit is. Sajnos már csak az eredeti,sima helyszínelők él,a többinek vége lett 10. és 9.évaddal.
2013. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

a kedvenc sorozatom ! :D

tavaly május 31-én kezdtem el nézni és augusztus 24-re megnéztem az összes részt :)

szerintem a 3 közül ez a legeslegjobb... nem értem miért hagyták abba .... nekem a sima helyszínelők nem tetszik, a Miamit azt megnézem de inkább a New york-i.. engem ez sokkal jobban megfogott mint a többi, életszerűen vannak a karakterek is benne, pl nekem Anna Belknap szerepe, Lindsay nagyon megfogott ... példaképként nézek fel rá :) vannak olyan részek amiket többször is megnéztem pl nekem a kedvenc részem az amikor Jo-t majdnem megöli Curtis :DDD (8. évad) meg persze Lindsay mikor Shane Caseyt megöli és akkor jön Jo :) (7.évad 1. rész) sokan mondják hogy Stellát hiányolják de ha tovább nézi az ember akkor megfogja szokni Jo-t is én mindegyikőjüket nagyon szeretem és Selatól van dedikált képem is :DDDDDDDDD

CSI:NY FOREVER

2013. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!