Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mire kíváncsi?...

Szerintetek mire kíváncsi? Bejelöltem egy srácot fb-on, visszaigazolt, és írtam, hogy remélem nem baj, hogy bejelöltem. Erre ő írta, hogy "nem, csak jó lenne tudni ki vagy. " Most azt szeretné tudni, hogy honnan ismerem, vagy rólam érdeklődik?

Figyelt kérdés
Bocsi, tudom, hogy hülye kérdés, de nagyon tetszik, és zavarban vagyok. :D

2013. jan. 5. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak kíváncsi rá, hogy honnan ismeritek egymást. Egyébként ez a tipikus példája annak, hogy nem az számít kit ismerünk, hanem az hogy lássák 14 évesen 12 ezer ismerősöm van..
2013. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Bocs, de ez tényleg hülye kérdés. :)


Azt szeretné tudni, honnan ismered, miért jelölted be. Válaszold azt neki, hogy csak barátkozni szeretnél és ő (is) szimpatikus volt neked. A barátkozásról nem jut talán más az eszébe.

2013. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi...első: egy, nem látható mások számára, hogy hány ismerősöm van, kettő nem 14 vagyok -.-
2013. jan. 5. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Érdekes én látom hogy egyes ismerőseimnek mennyi ismerőse van..

Amúgy meg nem azt mondtam hogy 14 éves vagy, hanem azt hogy ez egy tipikus 14 éves viselkedése: bejelöl minden ismeretlent mert tetszik neki vagy mert így akarja növelni az ismerősei számát..

2013. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, lehet latni az ismerosok ismeroseit, kiveve, ha nem allitod be, hogy ne lehessen. En beallitottam...amugy meg ha tortenetesen megtetszik egy srac, az nem azt jelenti, hogy bejelolok jo par embert, hogy noveljem az ismeroseim szamat...
2013. jan. 6. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!