Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Iwiwen véletlenül találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iwiwen véletlenül találtam egy lányt, nagyon tetszik, minden paraméter megfelelő, csak az a gond hogy full ismeretlen. Bejelöltem, visszaigazolt. Adjatok tippet, ilyet még nem csináltam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ilyet még nem csináltam mert nem vagyok híve az interneten ismerkedésnek. Na? Valami tipp? Hogy kezdjem?!
2009. jan. 31. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha tetszik beszelgess vele ismerd meg , és ha tenleg annyira bejön akkor szerintem megéri kiprobálni :) sok sikert
2009. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

hát ez nem kérdés... msn-ed van szerintem :) kérd el, vagy ha kintvan neki akkor vedd fel, beszélgess vele sokat, és hivd el találkozni...ennyit tudok javasolni.

U.I.: ne vedd fel szó nélkül, mert azt nemtudja mire vélni:S, inkább irj rá és várd meg míg bejelöl, és akkor megtudod h érdekled-e kicsit is :)

2009. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!én pont igy ismertem emg a mostani barátom,már 3hónapja együtt vagyunk:)

Irj neki Iwiw-en egy levelet...hogy szimpatikus,tetszik,felveheted-e Msn-re és szeretnéd megismernim,ha kölcsönös akkor ugyis vissza ir:)

Sok sikert!//a fejleményekröl majd értesits minket!:)//

2009. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!én pont igy ismertem meg a mostani barátom,már 3hónapja együtt vagyunk:)

Irj neki Iwiw-en egy levelet...hogy szimpatikus,tetszik,felveheted-e Msn-re és szeretnéd megismernim,ha kölcsönös akkor ugyis vissza ir:)

Sok sikert!//a fejleményekröl majd értesits minket!:)//

2009. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát maga minden kétszer mond, kétszer mond? :P
2009. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A megoldásaitok túl kézen fekvők :) Közben kiderült, hogy már találkoztunk élőben is, buszon, meg hogy nagyjából ott lakik ahol én :) De ez full véletlen, utólag jöttem rá. Nem annyira jön be amúgy, hogy az interneten ismerkedem, előbb mennék hozzá oda élőben ilyen szöveggel... Interneten max valami ürüggyel tudnám elképzelni a kontaktfelvételt. :)
2009. febr. 1. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá!szólitsd meg a buszon:)

utolsó hozzászóló:D...bocsi nem tudom miért küldte el kétszer.../Karinthy,Ady parodia xD/

2009. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
addig ok, de fogalmam sincs mit mondjak neki, de majd kiderül:)
2009. febr. 1. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!