Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyennek ismertétek meg...

Ti milyennek ismertétek meg az ikrek jegyében születetteket?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban milyenek?

2013. jan. 5. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Nem szándékozom beskatulyázni senkit, de nekem csak kellemetlen tapasztalataim voltak. Hiú, önimádó, kétarcú, hisztis,magamutogató, határozatlan.
2013. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt hány ismeretségre alapozod?-Kíváncsiság..
2013. jan. 5. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Ikrek vagyok. Volt Ikrek jegyű barátom/pasim. Attól, hogy valaki egy adott jegyben született, még nem biztos, hogy tipikusan ilyen, szóval sosem szabad emiatt valakit beskatulyázni vagy előre leírni!!

Ha tipikus ikrek: tartós kapcsolatra csak akkor ajánlom, ha tudsz elég szabadságot biztosítani számára. Unalmas életet, egyhangúságot nem bírom, a bezártságot sem. Szükségem van folyamatosan új élményekre, ingerekre, hogy történjen mindig valami. Ha ezt nem kapom meg a kapcsolatban, akkor kinézek belőle vagy kilépek. Tudok egyszerre 2 férfit is szeretni. (volt már rá példa, de nyilván nem folyamatosan így élek). Nem igaz, hogy soha nem elég 1. Kicsit felületes vagyok, tudok lelkesedni, de az érzelmek terén nem vagyok végzetes. Pl. ha elhagytak, persze nekem is fáj, de elég gyorsan túlléptem rajta. Könnyen megbocsátok, nem szeretek senkivel haragban lenni. A problémákat jól kezelem, megoldásra, kompromisszumra kész vagyok. Szeretek utazni, barátokkal lenni, bulizni, nevetni. Nagyon szeretem a vidámságot, a jó hangulatot. És a meglepetéseket. Nagyon lelomboz, ha a páromnak nincsenek ötletei, önálló gondolatai.

A férjem Kos. 13 éve élünk együtt, 3 gyerekünk van.

2013. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!