Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki mondana egy olyan...

Valaki mondana egy olyan animét, amin lehet jókat nevetni?

Figyelt kérdés
Nem igazán találtam olyanokat,amiken el is tudtam volna szórakozni,igaz én nem rég kerültem közel ezekhez a dolgokhoz.Szóval valaki mondjon olyanokat,amiken lehet nevetni!
2013. jan. 6. 09:23
 1/9 £aRA válasza:
miket láttál eddig? ^^
2013. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Avatár az utolsó légidomár a kedvencem , vicces is :)
2013. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Füri Küri


A vége számomra szomorú,de az egész nagyon poénos.

2013. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lovely Complex... szakadni fogsz ><""
2013. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen dolgokban a Gintama az, amitől a földön fetrengesz. Hosszú sorozat 252 + 4+, de amúgy minden részen lehet röhögni, pár kivételével, ami harcot, vagy valami drámázást mutat. Én ha rágondolok, már röhögök XD

Sok részben a viccek mellett van paródiai is, szóval egy csomó, már meglévő animéből vesz ki pár részt. Ezeket általában megmagyarázzák a fordításkor. Teljesen le van fordítva, letölthető videóval együtt a felirat(torrenten is).

[link]

Persze online is fent van

[link]

én inkább ajánlom, hogy letöltsd, a minőség is jobb. A 20.rész környékén már teljesen magával ragad (ha nem előbb), ha pedig nem tetszik, akkor nem kell erőltetni, ha nem fog meg a világa és a humora, akkor sose fog tetszeni.

Seitokai Yakuindomo, egy elég perverz anime, de itt is szakadni lehet minden egyes mondaton. Remélem megtetszik :)

Amúgy majdhogynem én vagyok az egyetlen ezen az oldalon, aki a Gintamát népszerűsíti XD

[link]

pár kép, hogy tudd milyen is :)

2013. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hetalia? Azon én nagyon sokat röhögtem XD csak 5 perces de megéri megnézni ;)
2013. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Eddig egyébként a SoulEater-t,Vampire Knight,Naruto és a Kilari volt amit megnéztem.:)
2013. jan. 20. 11:42
 8/9 anonim válasza:
Nem tudom h neked mik a pontos elképzeléseid..:/ :) amibe szerintem érdemes belenézned(nekem ezek nagyon tetszettek) az a kaichou wa maid sama (azon sirtam;D, szerelmes) fairy tail (humoros végig mondjuk elég hoszzúanime, meg most is töltik fel) , Fullmetal alchemist brotherhood (ez is nagyon jo(harcos, es azert durva komoly is)) azabaj h fejbol nem nagyon mennek mert ilyesmiket régen néztem.. De azért remélem egy kicsit is de tudtam segíteni:) ha nem tetszenek bocsi majd rakeresek meg lehet! Es akk neh eroltesd! :))
2013. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Prison School :'D nah azon szakadni fogsz :D
2017. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!