Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki valakire nagyon nagyon hasonlít (mintha ikrek lennének) de nem rokonok?

Figyelt kérdés

és történt már ilyen valakivel?


:D



2013. jan. 6. 14:13
 1/4 2xSü ***** válasza:
100%
Igen. Híres emberek ki is használják ezt. Állítólag van valaki a városban, aki nagyon hasonlít rám, távolról gyakran összekevernek vele, de közelebbről rájönnek, hogy nem én vagyok.
2013. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen!!!


Nekem is van,....egy picit magasabb mint Én, és nem lakunk egy városban! Az egyetem ahová jártam, 1x futottam vele össze véletlenül! :) Szerintem mindenkinek van valahol egy hasonmása!!! A Világ elég nagy hozzá!!!


És igen, ha a színészeknek van, akkor a magán embernek miért ne lenne! :)

2013. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mayuri4486 ***** válasza:
100%
Victoria Justice - Nina Dobrev
2016. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van, képekről láttam még csak, komolyan, egy fotón még apukám is összekevert vele. Mondjuk ez régen volt, azóta lehet, már ninc sköztünk olyan sok hasonlóság, de pár éve távolabbról összekeverhetőnek számítottunk. Nem találkoztam vele soha, anyukám nézegetett képeket valami oldalon, ahol anyukák vannak fent. Furcsa, hogy sok olyan ruhadarbja is volt, mint nekem.
2016. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!