Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme élni meg szenvedni,...

Mi értelme élni meg szenvedni, ha úgyis meghalunk?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok minden.
2013. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazad van teljes mértékben! én nem akarok élni, tök felesleges...
2013. jan. 6. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Néha látom egy kevés értelmét....

Nem sok szerintem sem amúgy.

2013. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kell élni hogy amit kaptál, abból kihozd a legjobbat. Hogy próbálj boldog lenni. Lehet hogy önzően hangzik, de szerintem azért van értelme hogy jól érezhesd magad. Tudom hogy ott vannak a szeretteid, de velük is te leszel boldog. Ha azt akarod, hogy örüljenek, akkor is te leszel boldog, amiért ők boldogok. Lehet, hogy hülyeség, de sokat gondolkodtam ezen, és szerintem más értelme nincs. Én úgy vagyok vele, hogy nekem is szar az életem, és már nagyon unom, de szerintem kockáztatni kell, és csak arra hajtani, hogy boldog legyél. Ha sok szeretted van, akkor arra, hogy ők is azok legyenek.
2013. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Hogy próbálj boldog lenni." Tök vicceseket mondasz.

Nem mindenkinek van lehetősége arra, hogy boldog legyen.. Nem mindenkinek vannak szerettei.. Sőt nem is mindenki tud mégcsak megélni sem.. (Főleg ebben az országban).

Szóval az életnek semmi értelme, ne is keress neki értelmet. Egyszerűen annak van értelme, hogy míg élsz miket teszel. De felesleges jónak lenni. Mikor körülötted mindenki kö***ög . Úgy élj, hogy ne bánj meg semmit...

2016. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!