Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennek így nincs értelme....

Ennek így nincs értelme. Szerintetek is megöljem magam? Annyiszor gondoltam már az öngyilkosságra, mert nagyon tudok szenvedni lelkileg, és testileg is . Fájdalmaim vannak, de a lelkemből indul ki .

Figyelt kérdés

Szürke unalmas életem van és vannak hobbijaim elfoglaltságom(kapcsolataim elvétve), de valahogy semmi sem boldogít. Aztán néha mikor megcsap a boldogság szele ,tuti balul történnek a dolgok ,és megint visszasüppedek.Vagyis inkább olyan mintha körül venne egy fal amit sose tudok áttörni.Senki nem látja ezt rajtam de én őrlődöm.ÉS fáj a lelkem.Nem kicsit.

Talán a vállat halál megszabadítana ebből. Mivel én akármit csinálnék úgy érzem ezzel az aggyal mindenhol mindigcsak a fájdalom vár rám.


2011. márc. 9. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nyugi :)rám is valahogy rám tört,hogy tényleg sz*r az életem.Mert tényleg nekem az és imádnám a szürke életet minden jobb lenne...:)de ma elgondolkodtam mi kéne az életembe..és beugrott az adrenalin kicsit pörögsz :D rég pörögtem:D csak még azt nem tudom mitől legyen de majd :/

plusz öngyilkosnak lenni nem túl jó...

2011. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor menjünk el bulizni ?:) Amúgy fiú vagy v lány ?
2011. márc. 9. 21:00
 3/16 anonim ***** válasza:
lány :) te?
2011. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

én is !:) és 1000 éve nem voltam csak úgy hogy nem gondolkodom hanem belevetem magamat a dolgokba. Iszonyú kiszámított az életem.A munka a hobbi az egész életvitelem..

PEDIG NEM AKAROK ÉREZNI GONDOLKODNI!!!!

2011. márc. 9. 21:05
 5/16 A kérdező kommentje:
Milyen rég táncoltam egy jót szórakozó helyen szenvedélyből .. min. másfél éve ..de lehet több ..
2011. márc. 9. 21:06
 6/16 anonim ***** válasza:
:D na szóval el kéne menned bulizni (vagy valamit csinálni) és nem magadat gyilkolászni :) valakivel el tudsz menni valamit csinálni?
2011. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
sajnos nem :( Csak a barátom van aki bár édes ember, úgyézem az első szenvedélyes nekem tetsző szembejövővel meg tudnám csalni. Persze jó erkölcsből sem teszek ilyet. Meg nekem tényleg csak ő van ,amolyan barátnőnek is .:S És nem igaz h könnyű barátságokat szerezni egy bizonyos koron túl ,25 elmúltával pláne ..
2011. márc. 9. 21:13
 8/16 anonim ***** válasza:
Esetleg lánytestvér?Vagy lánymunkatárs?Vagy végső esetben a párod?Vagy barátoddal valami jó program :)
2011. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
áhh marad egyelőre a lelki agónia :S Sajnos a probléma eleve összetettebb ..-de azért köszönöm hogy írtál.
2011. márc. 9. 21:24
 10/16 anonim ***** válasza:
mi a probléma? hallgatlak szívesen :)
2011. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!