Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek van a legalacsonyabb...

Kinek van a legalacsonyabb %-a itt (a válaszok hasznosságát nézve)? Milyen témában írogatsz főleg?

Figyelt kérdés
40% alattiak válaszát várom.
2013. jan. 7. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
A francba,pedig majdnem beleestem!
2013. jan. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

najó, 50 alattiakét is várom! (:


általában milyen témánál szavaznak le?

2013. jan. 7. 03:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm :) :D


Számítástechnikában nagyon ritkán pontoznak le,inkább akkor fordul elő ha például azt mondom hogy a Vista az egy szar operációs rendszer stb


Politika: Na itt aztán megy a lepontozás,csak azért mert én nem a hivatalos média által nyomatott baromságokat mondogatom,nem hiszek egy pártnak sem,inkább hiszek az összeesküvés elméletekben mint a kormánynak és a többi hivatalos szervnek


Szerelem/szex: Itt is,ha nem írok hazugságokat hanem leírom a kemény valóságot akkor rögtön lepontoznak


Egyéb: Lásd az első kommentemet,valaki nem értékeli a humort mert annyira besavanyodott alak ezért ok nélkül lepontoz...de valójában nem is érdekel,vagyis de érdekel olyan szinten hogy 20% alá akarok menni de sajnos nem sikerül :(


Összegezve a dolgot,én nem olyan vagyok mint a többi ember,abszolút más véleményem van a dolgokról,más felfogásom van az életről,más világnézetem van és ez a legtöbb embernek nem tetszik,teljesen más stílusom van mint a többi embernek


Leírom az őszinte véleményem,ezért pontoznak le,még akkor is ha az a valóságot tükrözi.A családi kapcsolatok kategóriába is írosgattam annak idején de abbahagytam mert az ingerült terhes anyucik jelentettek a moderátornak csak azért mert nem nyaltam a kérdező seggét...De könyörgöm ha pl egy egyetemista feltesz egy értelmetlen kérdést akkor persze hogy leszólom hogy szedje már össze magát,mégis csak egyetemista


Röviden ennyi lenne,ha valaki a százalék alapján ítél el,az legyen büszke magára

2013. jan. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Több a %-om, mert ugye, okos vagyok. Főleg szerény. :)

Számítástechnikánál csak kérdezek. Hülyeségeket, de itt meg merem. - %-om lenne, ha a kérdést pontoznák. Nem direkt vagyok hülye, csak nem értek hozzá.

Családi kapcsolatoknál a kamaszok akik elküldenek melegebbre. Nagyon leírtak, mikor a tetoválás hátrányait ecseteltem, mert előnyét nem ismerem. Amit kaptam..:)

Unatkozó anyukáknak nem válaszolok. Meg a milyen név tetszik? Semmilyen.

Egészségre, meg mit írjak? Nem vagyok orvos..

Kérdést csak itt tettem ég fel. Normális választ kaptam.

Máshol nem kérdezek, mert enyhén maradi vagyok, elítélem a 14 éves lányok (fiúk) kérdéseit, hogy ugye, nem korai?

Béke Veletek!

Megyek dolgomra..szép napot!

2013. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most, hogy vissza olvastam, nem is vagyok annyira okos.


Kérdést csak itt GYIK-on tettem fel, számítástechnikával kapcsolatban. Ott nem kérdezek, mert olyan szakszerűen magyarázzák, hogy csak pislogok. Jó, hogy nem látják ilyenkor az értelmes fejemet..:)

2013. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem esem a kategóriába, mert az előző hozzászólóhoz hasonlóan rendkívül szerény vagyok. :)

Amikor beléptem, 88%-ról indultam. Szeretek segíteni (?fontsokodni?:), nagyon hamar elértem a 96%-ot, aztán elkövettem azt a hibát, hogy benéztem az ezoterika topikba, egyszer-kétszer el mertem mondani a véleményem, és furcsa módon, minél többet segítettem a nyelvtanulás-nyelvek topikban, annál lejjebb ment a százalékom. Mostanra sikerült tíz százalékot "zuhannom". Gondolom, mivel vállalom a nevem, további csökkenés várható. Ha elég sokat segítek, hamarosan beleesek az általad megkívánt kategóriába. :D

2013. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2013. jan. 15. 23:30
 8/8 A kérdező kommentje:
2013. jan. 17. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!