Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önvédelemre milyen fegyvert...

Önvédelemre milyen fegyvert vegyek?

Figyelt kérdés
20vagyok múltkor ülök a kocsiba parkolóba és oda jön 2 rosszarc és lehúzom ablakot és pofáztak h keménynek érzem magam mert bmw-m van pedig nem nagy drága bmw 10éves kb 1milliót ér de igaz jó állapotban van.na és mondták akk gyere játszuk le meg ilyenek majd jött haverom akire vártam és elhúztak.szal ha lesz ilyen még egyszer vagy hasonló milyen önvédelmi eszközt vegyek?boxer,machete,gumilövedékes pisztoly,sokkoló?
2013. jan. 7. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A sokkoló jó lehet. A többit necces alkalmazni, pláne, hogy ezeket a dolgokat nem mutogatni kell, hanem merni kell használni. Az viszont már csak az utolsó pillanat legyen, amikor már tényleg nincs más választás.

Másrészt a pisztoly kivételével mind inkább közelharcra van és nem biztos, hogy te annyira jártas vagy a használatukban, mint az ilyenfajta emberek.

A boxerhez verekedni is kell tudni vagyis inkább tudni nagyot ütni jó helyre.

A machete-t elég nehéz lenne elrejteni. Másrészt ha nem csapsz oda rendesen, akkor neked mehetnek, ha meg odacsapsz, akkor meg is ölheted akaratodon kívül is.

Az áram azonnal hat és ártalmatlant, ahogyan a fegyver is (én a gumilövedékesben nem bíznék)

Fegyverviseléshez meg aztán külön tortúrának leszel kitéve és mellékesen egyáltalán nem adják könnyen.

2013. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmijet ha engem kérdezel inkább ne foglalkozz velük de ha már nagyon akarsz valamit borsspray
2013. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en is inkabb kabito hatasu fegyvert javasolnek, azzal nem tudsz maradando kart tenni senkiben (good karma!;)) de nyersz idot elfutni, vagy rendoroket hivni.
2013. jan. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Rengeteg Önvédelmi Fegyver létezik a világon!

Kezdetnek csak használtat vegyél, utána csak komolyabbakat.

[link]

Ez az egy apróhirdető oldal foglalkozik a témával komolyabban, tőlük kérj tanácsot, és oszd meg itt, hogy mire jutottatok.

2013. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Semmilyet.


Ne szólj vissza nekik oszt kész.

2013. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Boxert javaslom, mert komoly sérülést lehet vele okozni, és nem annyira életveszélyes. De azért egy profi boxoló kezében megnézném :D
2013. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!