Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elromlott a Laptopom aksija?

Elromlott a Laptopom aksija?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy akár 100%-ig fel van töltve, akár nem kijelez egy kis x-et a gép ott lent, ahol van az a kis ikon, ami mutatja, mennyire van feltöltve. Eléggé idegesítő. Új akut kéne venni, vagy mi baja?
2013. jan. 8. 17:36
 1/2 kkovax38 válasza:
Hány éves az akkud. Cserélj akkumulátort. Vedd ki az akkut, Nézd meg a modellszámát, keress rá a googleban modellszám, vagy a Laptop név, tipus, és modell alapján. Válaszd ki a legjobb ajánlatot és vegyél akkut. 20.0000 Ft körüli az ára. Az akkut ki kell venni a gépből, ha állandóan 220V ról használod. Vagy mindig amikor fel van töltve, az adaptert ki kell húzni, és akkuról kell használni a gépet. Sajnos ez az én tapasztalatom.
2013. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alig egy éves. :/ Mindig kihúztam az adaptert mikor feltöltődött. De mostanra eltűnt a kis x. o.0 Azt hiszem hivatalosan is a bolondját járatja velem ez a gép.:D Mikor meg akartam mutatni a szüleimnek, hogy mi lehet a baja, akkor is eltűnt.:D Rá fél órára megint megjelent. :'D
2013. jan. 8. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!