Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A volkswagen passat 2003 2500...

Unimax kérdése:

A volkswagen passat 2003 2500 ccm-es TDI motorja a régi TDI vagy ez már a PD TDI?

Figyelt kérdés

Szemezek a Volkswagen Passatokkal. Régen nem tetszettek,de mostanában nagyon megfogtak. Szerintem megbízhatóak. Szeretnék egy komit beújítani, de csak régi típusú TDI-t szeretnék.

Az 1.9-eseknél van a sima TDI és fel vannak tüntetve a PD TDI-k. de a 2.5-ös változatnál csak annyi van, hogy TDI.

Szerintetek a 2.5-s V6-os az sima TDI vagy már az új típusú Dízel az az PD TDI?



#Passat #PD TDI. TDI
2013. jan. 9. 23:24
 1/4 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy a 2.5 V6 az melyik, de az 1.9-nél a 90L és a 110L a nem PD-s. Én is most akarok venni egy ilyet és rengeteget olvastam róluk és az 1.9 TDI-ről azt mondják elmegy szinte végtelen km-ig...
2013. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy nagyon megbízhatóak!

Én is rengeteget olvastam utána, mert eleinte én is 1.9-es TDI-t akartam venni!

Jó hírem, hogy ha bármi baja lenne valami csoda folytán a motornak német országban, 200.000Ft-ért már egész jó motorokat lehet szerezni kompletten! Míg más típusukhoz még a motor felét sem csinálják meg!

Én is szeretem az 1.9 es nem PD TDI-t volt szerencsém hozzá passatban és golfban is!

De szeretnék egy kicsit nagyobbat! ( nem mint ha nem lenne elég az 1.9-es :) ) De mégis jó lenne egy kicsit nagyobb nyomaték, úgy is teljesen felújítanám az autót a vétel után, mert célom, hogy sokáig szolgáljon, mert én nem szeretném 5-6 év múlva lecserélni!

( vezérműszíj, tömítések, szelepek polírozása, hengerek felújítása, stb stb...)

Remélem így sokáig fog szolgálni!

2013. jan. 15. 20:27
 3/4 anonim válasza:
nah a motort azt örömmel hallom, bár remélem nem lesz baja, nem szeretném cserélni:) én is elég sokáig akarom használni majd, de nekem azért elég az a 110L főleg eddig egy 1.4 renault thaliat hajtottam. Ahogy érzed, én csak sok szerencsét kivánok!:)
2013. jan. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi viszont a kereséshez!

Én 1.4-es TDCI Ford Fiestát hajtottam!

De sajnos 110-el megborítottam :/ ( 110 el belementem egy nagy gödörbe és kicsavarta kezemből a kormány... )

De nagyon elégedett voltam vele, de azért nekem kevés volt a 68LE

90-110 is elég lenne!

De ha már veszek miért ne? :D

Igazából elég sokat szívtam 68, 75 Le-ős autókkal

és zavar hogy nyáron légkondival 5 személlyel plusz megpakolva gyengélkednek! :D

90- is bőven elég lenne, de én sokat járok falvak között, városban és autópályán is! Szeretném ha nem lenne rá semmi panaszom :D

2013. jan. 16. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!