Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az esély rá, hogy pont így...

Mi az esély rá, hogy pont így telibe találjon egy álnév?

Figyelt kérdés
Ha valaki neten álnevet használ, mi az esély rá, hogy pont olyan álnevet válasszon, ami ritka, ráadásul olyasvalaki él ilyen névvel, aki feltételezhetően gondolkodásában eléggé hasonlít ahhoz, aki az "álnév" mögött van?
2013. jan. 11. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
ha tenyleg hasonlo a gondolkodas modotok es az erdeklodesi korotok is akkor en ezen annyira nem lepodnek meg.
2013. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nulla. Az meg elég szánni való, hogy a saját kérdését válaszolja meg valaki, igazolandó a gyk-n terjesztett meséjét.
2013. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs, en piu vagyok, vagyis voltam az elso valaszolo szemelyeben. irj ram, ha nem hiszed. btw eleg paranoid vagy, tudsz rola?:\
2013. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ti itt most mit ping-pongoztok egymással?
2013. jan. 14. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
ha jol ertem, azt hiszi, te vagyok en. ezert mondtam neki, hogy irjon uzit, mert ott a valasznal kiirja a neveket. de amilyen paranoid, nyilvan azt fogja hinni, hogy tovabbra is te vagy en, csak van egy Piu nevu felhasznaloi fiokod. szerintem hagyd a pcsaba a csajt (vagy az embert, bar inkabb egy csajnak tunik, mar csak a hisztibol is), "ami nem megy nem kell eroltetni" alapon is. bocs, ha kemeny voltam, ellenben oszinte - az oszintesegbol legalabb lehet epitkezni!...
2013. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!