Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez súlyos depresszió? Még van...

Ez súlyos depresszió? Még van esély kigyógyulni belőle?

Figyelt kérdés
útálom magamat,útálom az egész életet,úgy érzem sokkal könnyebb lenne ha már nem élnék,már nemtudok őszintén mosolyogni sem,nincsenek céljaim félek a jövőtől,nem szeretek mások szemébe nézni,általában csendes visszahúzódó vagyok,szeretek egyedül lenni,úgy érzem,hogy a többi emberhez képest én csak egy selejt vagyok,sokszor ok nélkül ideges vagyok és mindig bűntudat kínoz pedig nem tettem semmi rosszat.
2013. jan. 4. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen èn is ilyenekben szenvedtem de èn kerestem az èlet jó dolgait kipróbáltam sportokat valások után nèztem ès a neten megismerkedtem emberekel ès eltudtam meni szorakozo hely stb ... 17/F
2013. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták az a depressziós, aki nem tud röhögni a vicces filmeken.. Nem tudom, hát próbáld ki.

http://www.youtube.com/results?search_query=The+Big+Bang+The..

2013. jan. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ki lehet gyógyulni, de csak Te tudsz segíteni magadon.. :( El kell döntened, akarod e, hogy jobbá váljon az életed, vagy marad minden ugyanígy... ha úgy döntesz, hogy akarod, akkor keress minél több olyan dolgot, ami jó érzéssel tölt el, amit szívesen csinálsz, mert örömet okoz! (Ez bármi lehet, pl. valami sport, zene, kisállat, olvasás, ...) Ha ilyeneket teszel, akkor lazább is leszel egyúttal és magadhoz sem leszel annyira kritikus. Gondold végig, mi az, amit nem szeretsz magadban, és hogy tudnál változtatni rajta. A legtöbb embernek vannak gondjai saját magával - ez rendben is van így - de azért ne utáld magad, mert akkor mások sem fognak szeretni. Fejben készíts egy listát arról is, hogy mik a jó tulajdonságaid, mik azok, amik miatt lehet Téged szeretni! Általában ezekre koncentrálj és ne a rosszakra. Azt is gondold végig, van e olyan dolog, amit ha megcsinálnál, akkor többnek éreznéd magad (arra tippelek, hogy tinédzser vagy, nekem pl a jogsi megszerzése hatalmas önbizalmat adott... az ilyen dolgokra, amiktől tényleg jobban/többnek éreznéd magad, hajts rá és csináld meg!) És próbálj ismerkedni, barátokat találni. Ez nagyon fontos, mert barátokkal, rokon lelkekkel a problémáidról is tudsz beszélgetni, és sokszor az is elég 1-1 probléma legyőzéséhez, hogy van kivel megosztani. A sportolás és a barátok azért is jók, mert még ha sza* kedved is van 1-1 nap, elterelik a figyelmed, kimozdítanak és felráznak.
2013. jan. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!