Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kötelező szalagavatóra menni?

Kötelező szalagavatóra menni?

Figyelt kérdés
Se kedvem, se pénzünk nincs erre.
2009. aug. 28. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

igen kötelező.nem kell félmilliós ruhát venned ha emiatt aggódsz..esetleg kölcsönözz,ha más nem sikerül...


egy alkalmat csak kibírsz.

2009. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi :(
2009. aug. 28. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak üzenem az én lányom szalagtüzöjének ruhája 20 ezer ft. Hát ez van, mindenkinek az osztályba ezt kell fellvenni, retros zene ( abba stb ) zenére fognak táncolni, ennyibe kerül a ruha, a táncdij meg 6000 ft, hát tényleg egyes családoknak ez nagy beruházás, föleg szept. után . Én se örülök neki nekünk is sok, de szegényt nem akarom kirekeszteni ebböl a dologbol, hogy nem fizetem be, de lehetnek családok akik tényleg nem tudják ezt megtenni.

Kérdésre visszatérve nem kötelezö, de örök élmény.

2009. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kötelező!!! Nekem volt olyan évfolyamtársam aki nem jött el.Igy utolag belegondolva,nekem is kár volt elmenni. Szóval ha nem akarsz,ne menj el.Sok pénzt megsporolsz,és nem maradsz le semmiröl.
2009. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok


kb.mennyit tudnál kiadni(max.)ruhára)?


egyébként ha lány vagy,sminket,hajat is lehet olcsón csináltatni,vagy rokonnal kifesteted magad..;)

de ez se kötelező.a táncban nem kell résztvenni egyébként!én se táncikáltam...:)

szóval nyugi nem vészes..én se akartam nagyon,de elviselhető volt.

2009. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lány vagyok, igazság szerint foggalmam nincs mennyit pénzt tudnának a szüleim rááldozni, inkább az osztlytársakkal,évfolyamtársakkal van probléma.Nem vagyok kiváncsi a nagyzolásukra, mert enélkül is éppen elég rosszul érzem magam.:(

2009. aug. 28. 17:43
 7/13 anonim ***** válasza:

1 és 4.vagyok;)


emiatt ne aggódj!megértelek,én is egy olyan osztályba jártam gimiben,ahol sok volt az elithez tartozó diák,a drága ékszerek,10.000-es sminkek csak úgy röpdöstek!!mi átlagos életet élünk,nem vagyunk se gazdagok,se szegények-.


ne törődj velük.válassz olcsón egy hozzád passzoló akármilyen rucit,mosolyogj,élvezd a bulit!hidd el csak egyszer van ilyen az életben,ne hagyd h.elrontsák.


egyébként nálunk nem volt közös beöltözős kötelező tánc,szóval lehet h.ez mindenütt máshogy van:)

2009. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán NEM kötelező! Én csak bevonulást vállaltam, gagyi műsort nem, de csak azért mentem, mert volt kaja. Egyébként lesz*rtam volna az egészet.
2009. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz részt venni semmiképpen se (amúgy is egy baromság és pénzkidobás), akkor csak szimplán ne menj el. Én ballagásnál és szerenádnál is ezt csináltam. Igaz, utána egy hétig kérdezősködtek, hogy miért nem voltam. Erre jó a "családi ügy" megoldás, abba legtöbbször úgyse kérdeznek bele.
2009. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

produkciót előadni az utolsó előtti éveseknek kell nem??nálunk így volt--->


a végzősöknek szól a műsor,nekik csak be kell vonulni,rájukteszik a szalagot,aki jelentkezett és részvett a táncoktatáson,az táncikál,(nálunk nem is lehetett mindenkinek!!!-korlátozva volt a létszám..)majd jön a bál...ennyi..vagy ez ennyire más mindenütt?

2009. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!