Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet vagy tudnék felkész...

Hogy lehet vagy tudnék felkészülni felvételire hogy jól sikerüljön? ( most 8adikos vagyok és a központi felvételiről beszélek)

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 21:02
 1/6 A kérdező kommentje:
meg kellene olyan oldal ahol vannak előző évi felvételi sorok megoldással ( matek és magyar is egyaránt)
2013. jan. 12. 21:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mikor felvételiztem nem az utolsó héten kezdtem el készülni.. De ha googlebe beírod, hogy középiskolás felvételi feladatsorok, akkor kidobja rögtön.
2013. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Most kezdesz csak készülni? : O : )

Húzz bele!!! : )

2013. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jövő hét szombaton felvételi! töltsd ki az elmúlt évek sorait, de én is nemrég végeztem velük, kicsit későn jutott eszedbe hogy tanulni kéne
2013. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is most fogok felvételizni. Találtam egy nagyon jó honlapot felvételizőknek (matek). Itt fent van az összes előző évi matek felvételi, megoldással is fent van, sőt még prezentációban is. Témakörökre bontva találsz segédanyagokat is ingyen. :) www.matekfelvi.hu Sok sikert a felvételihez! :))
2013. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát jó későn kezdtél el tanulni :D

Na de az a lényeg hogy ne izguljál és egyél sok csokit előtte :P

Ja meg nézd át az előző feladatsorokat jól!!!

Mindig hasonló feladatok vannak benne ,de mindig beleraknak új feladatokat amik nehezek...:)

Hajráá!

2013. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!