Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a haveromról?...

Mit gondoltok a haveromról? Mit fog szerintetek elérni az életben?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem nevezhetem lassan havernak se nagyon, de mind1.

24 éves. 1 évig melózott, kb 2 hónapja leépítették. Otthon szülei eltartják gond nélkül mert sokat keresnek, neki meg van tartaléka, így nem dolgozik most, nem is akar szerintem. Inkább otthon ül egész nap, vagy nagyangyjához jár el, otthon játszik a gépen, vagy ilyesmi, esetleg egy régi játékát fejlesztgeti (programozás), aminek a kódja mér vagy 2éve teljesen elavult. Ezerszer adtam már neki tanácsot, hogy érdemes lenne újrakezdenie, meg mit hogy kéne, hogy sikere is legyen belőle. Ez mondjuk nem gond. De amikor msn-en bemegyek hozzá beszgletni ésmegkérdezem mi a helyzet, akkor 150%, hogy valami játékról fog elekzdeni beszélgetni, vagy a programjáról, hiogy ezt cisnálta meg benne meg ezt(amik amúgy tök jelentéktelen dolgok), és már a beszélgetés elején elaposodik az egész dumálás.


Barátnője még nem volt, önbizalma nulla. Hiába beszélgettem vele, vagy lelőtte a témát, vagy besértődött, vagy ha helyeselt is, nem lett belőle semmi. Szerintem így nem is lesz neki bnője, hogy nem dolgozik, így főleg. Milyen nő jönne össze egy fiúval úgy, hogy nincs melója. Amúgy sokszor utalgattam rá, hogy esetleg melózni kellene, pl mikor krédezte mi van velem(reggel munka közben), akkor írtam neki, hogy dolgozom mint a legtöbb tisztességes ember, meg ilyen hasonlók. Valszeg nem esett le neki, ha mégis akkor leszarta.


Mondjuk elég hülye tulajdonságom, amikor valaki hülyesége-tehetetlensége-tutyimutyisága miatt én húzom fel magam.

Nah mind1, szerintetek mi lesz belőle? kiváncsi vagyok a véleményekre.


2009. aug. 28. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a szülei eltartják,semmi.Nagyon rosszul nevelték.Te nem hiszem,hogy megtudnád változtatni.Neki kényelmes,hogy semmiért nem kell erőfeszítéseket tennie.Akkor lenne képes bármit is kezdeni magával,ha a szülei nem támogatnák.
2009. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
semmi, ez a kockák és programozók sorsa, az infó tanárom 40 éves és édesanyjánál lakik.... hacsak nem ír valami jó programot amivel meggazdagszik :D
2009. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

szülei kisgyerekként kezelik totálisan.

Ezt mondta sokszor ő is, hogy ez kellemetlen neki, de tenni nem tesz ellene. nincs benne semmi kitartás szinte.

2009. aug. 28. 22:07
 4/20 A kérdező kommentje:

én is programozó vagyok. a napom nagy részét a gép előtt töltöm(melóban is itthon is), de nekem van barátnőm akihez eljárok, más hobbijaim is vannak.

Illetve a gépen se csak játszok(sőt sokszor alig már), hanem a jövőmet igyexem összehozni)


jó programot nem fog írni azért mert nulla kitartás.

2009. aug. 28. 22:08
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, hogy csak a programozók ilyenek szerintem. Szülei eltartják, így nincs ráutalva, hogy munkát keressen, ez a probléma. Ha dolgozna és egy darabig otthon lakik, mert gyűjtene a kezdéshez, az okés lenne, de így?

Az a baj, ha valaki megszokja a kényelmet, igazán nehéz onnan kilőni ágyúval is. Ha valami gyökeres változás áll be, legyen pozitív vagy negatív, majd észbe kap és talán változik, de csak idővel.

2009. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen ismerősöm, de az sokkal rosszabb helyzetbe van. 20 éves lesz, középsulit be se fejezte, 10. osztályig jutott el. Azóta mindig otthon van, gép előtt ül és nyomkodja. Ki se mozdul semmi. Am. fiú. Anyja tartja el. Kíváncsi vagyok mit fog csinálni, ha nem lesz senki aki eltartaná. Majd tesóin fog élni??
2009. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

vidd el sörözni és beszélj vele... sör mellett könnyebb... mond neki hogy mi van veled srác? neked nem kell nő vagy úgy gondolod hogy majd csak úgy az öledbe hullik? lehet hogy az őseid eltartanak de gondolkozz ember meddig?


ja és a személyes történet:

mikor elolvastam a mondókát örültem h nem ilyen vagyok...

örülök hogy 18 évesen van barátnőm 2 igazi barátom és rengeteg haverom örülök hogy nemrég voltam sátrazni és annak is hogy mindenféle hiányérzet nélkül vagyok ha hónapokig nem ülök gépnél akkor is. örülök hogy eljárok túrázni falat mászni focizni úszni sőt néha még röpizek is örülök hogy úgy is jó pasinak érzem magam hogy suli vége óta nem voltam fodrásznál és hogy csak egy kézzel nyomkodom a billentyűt mert a másik kezemben csoki van

2009. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%

Óóo!Nekem az a véleményem RÓLAD hogy egy sunyi és alattomos "barátja" vagy és valószínűleg ki is használod.Ilyen embernek mint te azonnal felköttetném a szüleivel együtt.

A moderátoroknak üzenem hogy töröljék az ilyen és hasonló gonosz felhasználókat a rendszerükből mert ez csak az oldalnak árt.

2010. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

1. haverja vagyok nem barátja.

2. nagyon kíváncsi lennék hogy használom ki.

3. egy f.sz vagy, de az nagyon... gratulálok hozzá.

2010. máj. 29. 15:18
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

Haver és a barát az ugyan azt jelenti,csak a haver szót

azt ma használják a nem értelmiségiek.A válaszom meg nem sértés akart lenni hanem tény.Én az ilyen embereket egyszerűen sunyinak hívom.Mármint a háta mögött kibeszéled ezt te minek neveznéd ha nem sunyi?Ja és az akasztást még mindig tartom.(az egész családodnak)

2010. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!