Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a haveromról?...

Mit gondoltok a haveromról? Mit fog szerintetek elérni az életben?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem nevezhetem lassan havernak se nagyon, de mind1.

24 éves. 1 évig melózott, kb 2 hónapja leépítették. Otthon szülei eltartják gond nélkül mert sokat keresnek, neki meg van tartaléka, így nem dolgozik most, nem is akar szerintem. Inkább otthon ül egész nap, vagy nagyangyjához jár el, otthon játszik a gépen, vagy ilyesmi, esetleg egy régi játékát fejlesztgeti (programozás), aminek a kódja mér vagy 2éve teljesen elavult. Ezerszer adtam már neki tanácsot, hogy érdemes lenne újrakezdenie, meg mit hogy kéne, hogy sikere is legyen belőle. Ez mondjuk nem gond. De amikor msn-en bemegyek hozzá beszgletni ésmegkérdezem mi a helyzet, akkor 150%, hogy valami játékról fog elekzdeni beszélgetni, vagy a programjáról, hiogy ezt cisnálta meg benne meg ezt(amik amúgy tök jelentéktelen dolgok), és már a beszélgetés elején elaposodik az egész dumálás.


Barátnője még nem volt, önbizalma nulla. Hiába beszélgettem vele, vagy lelőtte a témát, vagy besértődött, vagy ha helyeselt is, nem lett belőle semmi. Szerintem így nem is lesz neki bnője, hogy nem dolgozik, így főleg. Milyen nő jönne össze egy fiúval úgy, hogy nincs melója. Amúgy sokszor utalgattam rá, hogy esetleg melózni kellene, pl mikor krédezte mi van velem(reggel munka közben), akkor írtam neki, hogy dolgozom mint a legtöbb tisztességes ember, meg ilyen hasonlók. Valszeg nem esett le neki, ha mégis akkor leszarta.


Mondjuk elég hülye tulajdonságom, amikor valaki hülyesége-tehetetlensége-tutyimutyisága miatt én húzom fel magam.

Nah mind1, szerintetek mi lesz belőle? kiváncsi vagyok a véleményekre.


2009. aug. 28. 21:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

én meg még mindig tartom, hogy f.sz vagy. és ezzel asszem nem vagyok egyedül.


nah mind1, kb ennyit érsz. menj máshova trollkodni. barom.

2010. máj. 29. 23:17
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj de felfedeztem egy újabb dolgot.

Annyiszor mondtad már hogy faszopó hogy kezdek már gyanakodni hogy nagyon szereted ezt a dolgot.

De nem baj,én nem ítélem el a homoszexuális embereket.

Egyszerűen csak gázkamrát adnák nekik és kész.Gyors és egyszerű.Ugyan ezt szégyellem mondani de próbálj meg helyesen írni.Ha nehéz akkor ott van egy olyan iskola ahol szellemi fogyatékosokat kezelnek.

2010. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
én csak azt mondtam, hogy f.sz. láthatóan mindenben orális részét látod a dolgoknak;) egészségedre! nah mint mondtam menj máshova trollkodni, a továbbiakban teszed rád ahogy azt érdemled.
2010. máj. 30. 00:26
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Jól van barátom.Bocs mindenért ha NEM vagy sunyi.Csak tudod nem értem hogy miért beszélsz itt a haverodról,mert ez SZERINTEM kibeszélés de lehet hogy tévedek.

Ja egyébként én írtam azaz törtem fel a Game Maker 8 programot hogy ingyen tudjátok használni.

Üdv.Himmler

2010. máj. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

bocs csak egy válasz még:


kinem szarja le mit törtél fel?

Mellesleg normális ember nem egy fos makerrel fog "játékot" készíteni.

És nem utolsó sorban, egy igazi hacker-cracker nem kérkedik azzal, hogy mit tört fel. Script kiddie ;)

2010. máj. 31. 10:01
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Na figyelj te gyökér!Tudod hogy ki az a razor1912??????

Ha igen akkor b.a.z.d meg az anyádat amikor azt írtad hogy egy igazi Hacker nem kérkedik!Én is ezért vagyok rá büszke te tudatlan b.u.z.i.Ahol azt latod hogy caesar88 AZT MIND ÉN TÖRTEM FEL!Eddig 17 programot!Úgyhogy sz.o.p.j.á.l le te undorító b.u.z.i k.ö.cs.ö.g!

A moderátoroknak üzenem hogy az ilyen cigányokat alapból kéne törölni a systemből!!!!!!

Egyébként te b.u.z.i köcsög nézd meg az ordoglakat.hu weboldalt én abban 14-szintet értem el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fóti Marcel is elismerte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
ember, hát nokomment, überszánalom vagy:) szerintem ezzel mindenki egyetért...
2010. máj. 31. 18:24
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Amint látom senki sem ért senkivel sem egyet.
2010. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

OFF: razor az cracker,de úgy látom nem értez ehhez.. és igen, egy igazi hacker nem kérkedik a dolgaival, esetleg otthagyja a nevét.


Másrészt meg kérdezővel értek egyet, egy gameprogramer, más programokat használ játék készítéshez. nézz szét C nyelv és annak alfajai környékén.


( tényleg szánalom a gyerek :) )

2010. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: az ordoglakat.infot egy fél nap alatt ki lehet akkasztani. ha magát az oldalt töröd fel, akkor azt mondom értesz hozzá.
2010. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!