Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mar fel eve ketelyei...

Nem tudom mar fel eve ketelyeim vannak az angol tanarnommel kapcsolatban, ugy tunik, nem bir mivel szamba sem veszi ha oran szolok meg szemembe mondta nem baj ha nem szolalok meg Én vok hulye hogy kepzelem hogy nem alhat vagy joltakarni ellenszenvet?

Figyelt kérdés
Mikor rákérdeztem azt mondta bír.Persze facebookon is likeolgat elég sok csoporttársamnak, engem kikerül. Mégis szembemosolyog játsza velem a rendest.Persze hiába vagyok a legjobbak közt angolból, mégis mikor verseny előtt rákérdez pár személyre hogy ki akar jelentkezni, engem rendszeresen "kifelejt".

#allhat
2013. jan. 12. 23:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!