Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hetalia az yaoi?

A hetalia az yaoi?

Figyelt kérdés
utálom azt ha 2 ugyanolyan nemű csókolózik vagy ilyesmi.. szóval utálom a yaoit is!De a hetaliaban volt hogy a szent római birodalom meg a kicsi itália csókolóztak vagy franciaország hozzá akart menni angliához feleségül. O_o'

2013. jan. 13. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ebből semmit nem értek....
2013. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
XD szent romai birodalomra es chibitaliara gondolsz vagy franciaorszagra es angliara?
2013. jan. 13. 09:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem yaoi, még csak nem is shounen ai, csak a fanartok ilyenek, sok népszerű fiú karakter... megindítja a lányok fantáziáját.

A Szent Római Bir. szereti Chibitaliat, de nem tudja, hogy ő fiú. Sőt, Magyarország is csak véletlenül jön rá.

Franciao. nem akarja feleségül venni, hiszen nem is igazán jönnek ki. Fro. É-Olaszo.-t akarja területként, ezért akarja a magáénak. De ezek is csak a vicc kedvéért vannak így megcsinálva XD

Bocs, a rövidítésért :DD

2013. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ooooooooh mar ertem kosziiiiii! :D
2013. jan. 14. 21:54
 5/12 anonim válasza:
Franciaország azért akar házasságot kötni a Angliával, mert a valóságban Franciaország csatlakozni akart a Brit Nemzetközösséghez (ma simán csak Nemzetközösség), mert neki ebből haszna származott volna. Természetesen elutasították a kérését, ahogy azt Anglia is tette. Ez lett volna a "házasság". :D
2013. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
lool csókold meg a menyasszonyt :3 de akkor nem nagyon értettem mert hát elvesztettem a fonalat.. csak annyit értettem belőle hogy azon függ az élete franciaországnak vagy mi a fene.. X'D
2013. jan. 16. 19:46
 7/12 anonim válasza:

Nem dehogy!!! a yaoi az az amikor le is fekszenek

de még csak nem is shounen ai mert nem az a lényege az egész történetnek hogy 2 férfi szereti egymást :D

2013. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de láttam már olyan részt is amikor franiaország le akarta vetkőztetni angliát.. szegéény!XD
2013. jan. 19. 09:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Franciaország nemtől, kortól függetlenül bárkire rányomul. Angliát pedig szereti szívatni.
2013. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
vettemészre... XD nem akarok találkozni egy sötét sikátorban..
2013. jan. 21. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!