Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az gond nekem, hogy ha az...

Az gond nekem, hogy ha az iskolában úgy vagyok egy órán, hogy csoportbontásban, és nem a barátnőimmel, akkor szinte senkivel se beszélgetek?

Figyelt kérdés
Még az úgynevezett első osztály előtti verébtáborban is rögtön kialakultak a klikkek, de az első 10 percben, és azóta nem is barátkozik senki sem mással. Amikor pedig a kérdésben említett csoportban vagyok, akkor pont az osztály kis hercegnőivel, a retardáltakkal, és a nagymenőkkel vagyok körülvéve. Amikor pedig beszélgetnek, egyáltalán nem érzek késztetést arra, hogy odamenjek hozzájuk beszélgetni, nagyrészt azért is, mert a témákban sem vagyok képben. (hogy leittam magam ekkor akkor, mekkora szemét vagyok a másik háta mögött, de előtte adom a jópofát) Valamint eleve nem vagyok egy ismerkedős fajta, jó időnek el kell telnie ahhoz, hogy jobban megnyíljak valakinek.
2013. jan. 13. 11:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!