Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy a converse...

Jól gondolom, hogy a converse csak egy új divatkergetés, vagy van valami kényelmi funkciója? És mitől jobb egy negyvenezres kabát egy nyolcezrestől?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

A Converse egy rendkívül felkapott márka napjainkban. Nekem is van egy válltáskám, leértékelve vettem, meg vagyok vele elégedve, de a teljes árat nem fizettem volna ki érte.

Jobb-e vagy nem az a 8e-től függ, de az ár nagy részét a márka teszi ki. Semmi több.

2009. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van a tesco value kajákkal is,pedig alig van különbség a márkás és a tescos kaják között.Csakhát elterjedt tévhit,hogy ami nem márkás és dráa az rossz.Pedig nem így van.
2009. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem idáig 3 Converse tornacipőm volt, nagyon szeretem őket, kényelmes, jól szellőzik benne a lábad és azért elég strapabíró is! Ajánlani tudom csak...
2009. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
ya jól szellőzik :) hamar kilukad :) egy fokkal nem jobb mint a kínai tornacsukák hidd el.
2009. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Az való igaz, hogy nagyon felkapott lett, és termézetesen a kevésbé márkás is lehet ugyanolyan jó. pár éve az eastpak táskák voltak divatban meg a björn borg, nekem mindkettő van, és már 5 éve nyúzom őket, semmi bajuk. van egy converse tornacipőm, nekem elég strapabíró, túlélt már 2 többnapos fesztivált és amúgy is sokat hordom. a koszolódáson kívül nincs más baja.
2009. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem néha csak az zavar, amikor vöröscsillag van a cipőkön, ők pedig nem is tudják mit jelent igazából. Amúgy én nagyon is ellenzem az összes ilyen nagy márkát, mert drága, és nem feltétlen bír többet mint egy sima kínai. Ha tehetném ne kínait vennék, csak az a gond hogy mindent ott gyártanak...
2009. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ezersze jobb, mint a kínai. Nekem is van Converse-em évek óta hordom, mindig kivéve télen és IMÁDOM :D
2010. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
converse ugyanolyan mint a kínai csak van rajta egy csillagmeg rávan irva h converse nekem má volt vagy 8 mindeggyik szétszakad kilyukad lejön a gumi meg a talpa stb ettől függetlenül szeretem őket ennyi:D
2010. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!