Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ötletet tudtok mondani...

Milyen ötletet tudtok mondani arra, hogy kislányomnak szánt wc papír guriga figurákat bevonjak? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy szeretnék neki csinálni pár figurát (királylány, királyfi, sárkány, stb). El is kezdtem. A próbám az egy varázsló volt. Én a dekorgumit választottam, és kétoldalú ragasztóval rögzítettem. De a dekorgumi merevsége miatt el kezdett felválni másnapra. Pedig pont ezért választottam ezt az anyagot, mert szeretném ha tartós lenne.

Gondoltam még nemezre is, az a lényeg, hogy ne papír legyen, mert annak elég egy csepp víz is, hogy roncsolja a figurát.

Fontos, hogy végható legyen, akár sniccerrel is.

Köszönöm.



#hobbi #guriga figura
2013. jan. 13. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem. A gurigát akarod dekorgumival bevonni? Ebben az esetben szerintem vegyél átlátszó öntapatós fóliát, és ragaszd körbe a dekorgumit (úgy hogy a fólia illesztése épp a gumi illesztésével ellentétes oldalon legyen).


Esetleg széles, átlátszó celluxszal is lehet ugyanezt.

2013. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, nem fejeztem ki magam teljesen jól. Akkor inkább leírom, hogy hogyan kezdtem hozzá.

Vettem "testszínű" dekorgumit. Ez volt az alapja. Ezzel teljes borításában bevontam. Ezután vágtam ki a próbafigurám köpenyét, süvegét, haját, szakállát dekorgumiból. Tehát az alap, amivel bevontam az nem vált fel, viszont az összes többi igen. A szélein elengedett a merevsége miatt. Sőt még a csillagok a paláston is elkezdtek elengedni.

A testszínű alap az maradhatna, de minden mást mással kell pótolnom. Erre szeretnék ötleteket kérni.

2013. jan. 14. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!