Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk nektek csak a szőke...

Fiúk nektek csak a szőke nagymellű lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Miért van ez??
2013. jan. 13. 23:39
 1/10 Joshy Ca$h ***** válasza:
Nem én fekete, fenék párti vagyok:)
2013. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát..xD ok
2013. jan. 13. 23:50
 3/10 anonim ***** válasza:
barna, szőke, vörös, és sztem is a formás fenék a fontos
2013. jan. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Barna, sötétbarna, fekete lányok jönnek be. A melle nem nagyon érdekel mekkora. :D
2013. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

Szerencsére vannak kivételek,nem mindenkinek jönnek be a terminátor nők


Nekem inkább a természetes szépségű nők jönnek be,tehát ha már van rajtuk egy kis smink stb akkor inkább kerülöm őket,az igazi arcukat mutassák nekem,ne pedig egy szaros maszkot,suliban nem élték ki magukat farsangkor vagy mi?

2013. jan. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 loupsolitaire ***** válasza:

Lányok, nektek csak a metroszexuális, divatmajom srácok jönnek be? Miért van ez?

Lol, de rég gondolkodtam "tiniül". :D


Nekem mindegy, milyen. Ránézek, aztán tetszik, vagy nem. Viszont a festett hajú lányokat nem szeretem.

2013. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem!!!!
2013. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó húsban van, máris szép. Nincs ezen mit ragozni...
2013. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Joshy Ca$h ***** válasza:

Szerintem a kedves kérdező hölgy arra gondolt, miért van az hogy csak a külső számít a fiuknak, csak rosszul tette fel a kérdést. Nem, nem csak a külső számít, de amíg a kommunikáció nem történt meg 2 ember között, addig a külső alapján ítélek. És aki csinos az nyilván jobban felkelti az érdeklődésemet. Persze ne legyen 1 bánya rém:)

De az is előfordult már hogy a csaj nagyon ott volt, de hülye volt mint a segg:D

2013. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ryck válasza:
Nem feltétlenül. Viszont aki azt mondja,hogy a külső nem számít az hazudik. Külső megfog belső megtart.
2013. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!