Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagymellű, jó alakú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagymellű, jó alakú, de arcra nem kimondottan szép, inkább átlagos csaj keltené fel a figyelmedet, vagy egy vékonyka, kismellű, de szép arcú szőke ciklon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
fölösleges így mérned magad. az összhatás számít.
2010. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
összhatás a lényeg, és nem a mell mérete.
2010. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Puszta kíváncsiság vezérelt,érdekel minden vélemény.Nem magamat mérem össze valakivel,távol álljon tőlem.
2010. jan. 3. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
én a vékony csajokat szeretem, úgyhogy inkább a 2-ra tenném a voksom.
2010. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik.Sosem voltam nádszál vékony,inkább olyan arányos,van rajta mit fogni,40es ruhamérettel.Mégis,ha akartam volna minden ujjamra találtam volna pasit.Kisugárzás.

Tudod a legtöbbjük azért hosszú távon olyat keres,akinek esze is van,és a külső háttérbe szorul.

2010. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Jó kérdés, de nehéz megválaszolni. Az első gondolatom az volt, hogy a "széparcú" keltené fel a figyelmem, pusztán az arc miatt, ha valakit nézel általában az arcára figyelsz fel, egy szép arc felkelti a figyelmet. De. Mivel a magyar lányok gyönyörűek, így egy átlagos arcú lány is kifejezetten szépnek számít. :D

Amúgy tényleg az összhatás, a kisugárzás a lényeg.

2010. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
átlagos csaj átlagos didikkel átlagos(vékonyabb) kinézettel. A hajat meg lehet festeni is.
2010. jan. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kutatások bizonyítják, hogy a PÁRVÁLASZTÁSBAN a szép arc nyomja legtöbbet a latba.

A szem-orr-száj távolsága + a szimmetria.


Amúgy nekem is a szép arc az első, csak utána nézem a testét.

2010. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
csöcs
2010. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

aki csöcsre megy annál nem a szerelem számít, csak a szex, szal a mellek lelkileg nem fognak meg, amúgy kis mell néha szebb mint a nagy, főleg ha a nagy az mű, vagy lógós, pláne melltartó nélkül, és hát inkább a forma, a tartás és az arányok számítanak, vékonyabb, kis mellű is lehet szexis, nőies, sőt....csak formához illő ruha kell, ennyi erővel nem csak a kis mellű nők frusztráltak, hanem a molettek is, a kisugárzás számít, meg a szép arc, szép szemek, nemtől, kortól, nemzetiségtől függetlenül, és tényleg bárkit ki lehet festeni meg átműteni, poptpshoppolni

a szépség relatív, mindenkinek más tetszik, és attól h valakinek a barnák, latinosak az esetei, attól még tarthat gyönyörűnek egy skandináv, szőke, kék szemű csajt is, fehér bőrrel, sőt lehet hogy abba szeretne bele

2011. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!