Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 24 évesen (nőként) érdemes...

24 évesen (nőként) érdemes lenne belevágnom egy autóelektronikai tanfolyamba? Lenne állásom szerintetek? Bővebb info lent.

Figyelt kérdés
Régóta vágyom arra, hogy olyan munkám legyen, ahol autókkal kell foglalkoznom, de eddig nem mehettem el ilyet tanulni, mert párom tiltotta. Most lett vége az 5 éves kapcsolatomnak. Érdekel a tuning, autóelektronikai műszerészként van esélyem ilyesmi helyre elhelyezkedni? Vagy tanuljak inkább autószerelőnek, autófényezőnek? Mind érdekel.

2013. jan. 14. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy semmi okod tovább élni valaki más életét? Ha ismernélek, már rég a hivatásodnak élnél!
2013. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a párod tiltotta?! Ilyen nincs.

Abban a percben kellett volna otthagynod, amikor ez kiesett a száján.

A saját életedért csak te vagy a felelős, másnak semmi köze hozzá! Mert a szarban egyedül marad mindenki és akkor csak magára számíthat az ember. Így nem szabad hagyni, hogy valaki más, aki ideig-óráig fontos vagy fontosnak véljük ilyen szinten belemásszon az életünkbe.


Ebben az országban kétlem, hogy lenne állásod, max akkor, ha "magad ura vagy". (mondjuk van elég pénzed nyitni egy vállalkozást) Hiába lennél megfelelő és jó munkaerő csak és kizárólag azért nem vennének fel, mert nő vagy. Hidd el. (én is ebben a cipőben járok, csak nem ebben a szakmában)


Ettől függetlenül tanulhatod mind a 3-at.

Szerintem autófényezőnek és műszerésznek menj.

2013. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért "tiltotta", mert szerinte nem túl nőies dolog... Na mindegy, végre vége. Csak bizonytalan vagyok, hogy nem fogok tudni elhelyezkedni, akkor viszont kár kiadni 300 ezret, még ha havi törlesztve is. Saját vállalkozásra meg pénzem nem igen lenne, hely az még csak-csak, bár földút vezet a kertes házunkhoz.
2013. jan. 18. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!