Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni ebben az...

Mit tudnék tenni ebben az esetben (Barátnő)?

Figyelt kérdés

Hogy fogjak hozzá...

Barátnőmmel több mint féléve együtt vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. Azonban kiderült, hogy szorult bele egy kis cigány vér... Amikor megtudták szüleim, eltiltottak tőle, 3 hónapja titokban találkozunk.

Én nem akarom ezt így tovább. Hisz magyar ember nem hálhat cigánnyal, vagy azzal aki részben az.

Próbáltam vele szakítani, de csúnya dolgokat tenne magával, utolsó próbálkozásnál 2 hétig jártam hozzá kórházba. Szülei is nekem telefonálgattak, hogy miért teszem vele ezt. Egyszerűen nem tudok megoldás találni.

16 évesen nem akarok a szüleimmel ellenszegülni, jó kapcsolatom van velük, azonban a barátnőmet is szeretem, amit nem akarok.

Hiába próbálom rávezetni, hogy csaljon meg, ez így nem megy. Nem tudok mit tenni! Segítséget szeretnék minél hamarabb. :/


2013. jan. 14. 18:14
 1/1 anonim válasza:
Próbáld megértetni a szüleiddel, hogy szeretitek egymást és Ő is ugyanúgy ember! Próbálj meg velük beszélni erről az egészről. Kérdezd meg tőlük, hogy miért baj, ha más a bőrszíne? Ha én a te helyzetedben lennék, én ezt tenném...
2013. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!