Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnő exe? Tabu minden esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő exe? Tabu minden esetben?

Figyelt kérdés
A barátnőm kb. 2 évig volt együtt a volt barátjával, de már 1 éve szakítottak, azóta megint van párkapcsolata és boldog, viszont tudom,hogy iszonyatosan rosszul érintené, ha megtudná, hogy mi egyáltalán beszélgetünk a sráccal.. Semmi nem történt, mert mondtam a fiúnak,hogy nekem ez nagyon szar helyzet így... kinek mi a véleménye? igen, nem kell nekem állni, hogy mekkora köcsög barátnő vagyok stb. igenis tudom, hogy ez tiltott lista, csak nem igazán értem miért, valaki őszintén megmondhatná, hogy ha a múltat egyszer lezárja az ember, akkor miért van ebből balhé? 18/L
2011. júl. 15. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szem nem tabu, ami elmúlt, elmúlt, nem voltam ilyen helyzetben, de simán összejönnél a sráccal, ez nem zavarna és az én barátnőimet tekintve őket se zavarná 20L
2011. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
fontosabb a barátság... 16L
2011. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
áh.. de én nem mondtam egy szóval se, hogy nekem nem fontos a barátság, csak nem értem, ezt az egész felfogást valami hülye találta ki, hogy ha az exemre hajtassz te vagy a köcsög ribanc?! tényleg nem értem, ha fordított eset lenne, engem nem zavarna.. emberek vagyunk.. ő most tök boldog, nyaralni van a barátjával külföldön, én meg itthon rágom magam belül, hogy mit tegyek, és merre vigyen az életem.. mert ezzel a sráccal teljesen stimmelünk és megértjük egymást.. áá..
2011. júl. 15. 14:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Pasik/csajok jönnek mennek, de a barátok megmaradnak.
2011. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Majd ha hazajön a barátnőd megkéne vele ezt beszélned! szerintem is nagy marhaság,de lehet ő is így gondolja,ahogy te és semmi kifogása nemlenne ez ellen.Max aztmondja barátnőd hogy ne,mert neki rosszul esne,akkor nem lesz semmi a sráccal,nagyon sok fiú van még:)
2011. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyenem, a barátnőm össze szeretett volna jönni az exemmel. Odajött hozzám, mármint a csaj és megkérdezte, hogy lehet-e, nem bántana-e meg vele. Mondjuk az nem volt olyan komoly kapcsolat, de jól esett, hogy megkérdezte. Persze mondtam neki, hogy semmi akadálya.
2011. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Egyrészt, mert feltépné a régi sebeket és mivel ő vele járná én is sokat gondolnék rá, előjönnének a régi emlékek. Másrészt, mert már a legjobb barátnőmmel sem tudnék fesztelenül bármiről beszélni, hiszen az új barátjáról nyilván nem mondana el dolgokat, ha tanácsot kérne vele kapcsolatba, nem tudnék neki olyan tanácsot adni, mint máskor, mert az exemmel való jelen és múltbéli kapcsolatom is befolyásolná a választ. Ebből kifolyólag lehet, hogy nem a legjobb tanáccsal tudnám ellátni, pedig egy legjobb barátnő azt érdemi. Ezenkívül, ha mesélne nekem a kapcsolatukról, akkor lehet, hogy véletlenül kicsúszna vmi, hogy "ezt velem nem így szokta", "Régen ezt nem szerette" és hasonlók, ami nem hiszem, hogy túl jól esne neki. Egy idő után pedig a barátságunk menne rá...
2011. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És mi van ha életed szerelmét szalasztod így el?
2011. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
barátnő.exe? Rossz a kategória, tedd fel a kérdést a számítástechnika részen.
2011. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ez egy alap "gusztus" kérdés illetve felfogás.Hogy néz már az ki,hogy előtted a barátnőddel bújt ágyba,aztán veled?...Nekem soha nem kéne a barinőm exe...a másik meg,hogy a barátnődhöz tartozott,ráadásul 2 év nem kis idő.Nem igaz,hogy annyi pasi közül neked pont a barátnőd exére fáj a fogad...Keress mást szerintem.

Ez olyan intim szférába tolakodás...én így gondolom.

2011. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!