Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy a nyilasok...

Azt hallottam, hogy a nyilasok útálatosak! Ez igaz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem sokszor igazak azok amiket tipikusan leírnak az adott jegyről, persze sok midnen befolyásolja.

én is nyilas vagyok, és utálatosnak nem mondanám magam, de akit nem kedvelek, azzal igenis tudok utálatos lenni. és írta itt előttem már vki h a nyilasok nyíltan vállalják a véleményüket szépítés nélkül-ez néha túl bántó és nyers-ezétr láthatnak minket utálatosnak :)

2010. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én nyilas vagyok és igaz.És szerintem makacsok is és lelkesek olyan hiperaktív félék:D
2010. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A korrekt őszinteséget valóban érezhetik utálatosságnak olyanok, akik konfliktuskeresők vagy nagyon sértődékenyek.


De aki jól ismeri a nyilasokat, az tudja, hogy nem kell komolyan venni azt, ami utálatosságnak tűnhet. Lehet, hogy csak egy csöppnyi morgolódás, de utálat és harag nincs mögötte. Vagy csak őszinte vélemény, álláspontok tisztázása, stb.

A nyilasok imádnivalók, na.

2011. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Max néha annak tűnhetnek, de nem kell komolyan venni, éppen mással vannak elfoglalva agyban, és ez a látszat utálatosság pillanatok alatt elszáll. Kivéve, ha skorpió az aszcendense, mert akkor könnyen lehet, hogy valós mély az utálatosság...
2012. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!