Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érdemesebb tanulni?

IstOne Bed kérdése:

Mit érdemesebb tanulni?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni, és nem tudom, hogy mit is tanuljak:

Autószerelőnek vagy Biológia tanárnak szeretnék tanulni, melyiket érdemesebb tanulni, és melyikkel lehet jobban elhelyezkedni ???


2013. jan. 14. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen azt célszerű tanulnod, ami hozzád közelebb áll, mert a mostani munkaerő piactól függetlenül hosszú távon célszerű olyan dolgokra szakosodni, amit szeretsz. Később lehet hogy már nem lesz alkalmad tanulni (család, anyagi problémák stb miatt) és ha nem olyat dolgozol, amit szeretsz, akkro azt nagyon szívásnak fogod érezni, mint azt ha picit rosszabbul keresel.
2013. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, nagyon szeretem , mind a két szakmát, csak nem tudom , hogy melyikkel lehetne jobban elhelyezkedni a jövőben.
2013. jan. 14. 22:20
 3/4 loupsolitaire ***** válasza:

Én a biosz tanári szakmát választanám a kettő közül, ha én lennék a helyedben.

Azt viszont figyelembe kell venni, hogy autók egy darabig még lesznek, el is fognak romlani, hozzáértő ember meg kevés van; ellenben gyermek egyre kevesebb születik, tanárokat folyamatosan küldik el, feladatkörüket egyre szélesítik, fizetést meg nem emelnek érdemben.

Összegezve: pénzügyi, és elhelyezkedési szempontból autószerelő, erkölcsi szempontból tanár.

2013. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !!!
2013. jan. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!