Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kínai vagy japán nyelvet...

Kínai vagy japán nyelvet érdemesebb tanulni?

Figyelt kérdés
Mindegyik nyelv és kultúra nagyon érdekel, de nem tudom, hogy melyikkel mennék többre. A kínaival vagy a japánnal?
2012. ápr. 6. 20:04
 1/5 anonim válasza:
A mostani kereskedelmi nézetekről ítélkezve...Kínait sajnos :/
2012. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb a japánt >>> onnan már csak egy lépés a kínai :)
2012. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi mindkét nyelvet tanítjuk iskolánkban, és több 10 éves tapasztalat alapján hitelesen azt mondani, hogy ezzel kezd, aztán majd folytasd ezzel nem lehet. A belső motiváció a legfontosabb, ugyanis teljesen más nyelvi rendszerbe lép be mindkét nyelv esetében. Gyere el a sulinkba, konzultálj a tanárainkkal, akik nagyon szívesen válaszolnak minden kérdésedre, vagy keress minket a facebook-on ( [link] és döntsd el magad. Keleti Nyelvek Iskolája. :) Csak bátran!
2012. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Előbb is hallottam már az iskoláról csak Pest az tőlem 160 km-el odébb van. Ami nem is baj, mert heti egyszer, szombatonként még bevállalnám a felutazást, hiszen egyébként is nagyon szeretem Pestet az utazgatás nekem meg nem probléma :) Csak előbb szeretnék biztos lenni. Mind a két nyelvet szeretném megtanulni, de nem tudom, hogy melyikkel tanácsosabb kezdeni. :) Még egyszer: köszönöm mindenkinek a választ.
2012. ápr. 7. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor te is hasonló cipőben voltál mint én --- nincs a közeledben tanár... Ha ajánlhatok valamit:


én Robi szenszejnél tanulok online, azaz élő, szkájpon megtartott órák segítségével most már hónapok óta, s nekem bevált. Ugyanolyan, mintha "rendes" tantermi órán lennél, csak éppen mindent otthonról végezhetsz.


nézd meg a honlapját: kiralyrobert.hu

2012. ápr. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!